Gönderim Beyanı

Bu yazıyı yayınladıktan bir dakikadan kısa bir süre sonra, https://www.reddit.com/r/conspiracy/comments/mokl9q/reddit_censors_actively_suppressing_posts/ maske reddi psyopunu desteklemek için bu alt modları çağıran reddit bana aşağıdaki intihar saatini gönderdi farkına varmak.

“Merhabalar, Endişeli bir redditor sizinle ilgili bize ulaştı. Acı verici bir şeyin ortasındayken, çok fazla seçeneğiniz yokmuş gibi hissedebilirsiniz. Ama her ne yaşarsanız yaşayın, yardımı hak ediyorsunuz ve senin için burada olan insanlar var. “

• CHAT yazıp şu numaraya kısa mesaj gönder: Kriz Metin Satırı 741741’de. Durumunuz ne olursa olsun dinlemek ve destek sağlamak için orada olan Crisis Text Line’dan bir Kriz Danışmanına bağlanacaksınız. Ücretsizdir, gizlidir ve 7/24 kullanılabilir.

Eğer birisiyle telefonda konuşmayı veya çevrimiçi sohbet etmeyi tercih ederseniz, konuşabileceğiniz ek kaynaklar ve insanlar vardır. Şimdi Birini Bulun

Author

24 Comments

1. selamun aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. Sivas dan kimler var. Bu alt modların üstü kapalı tehditler. . selamun aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler , emin – 352

3. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfanız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım 27-04-2021 20:21:34

4. Bu konu : ” Bu alt modların üstü kapalı tehditler. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha güzel, teşekkürler , doruk – 364

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu alt modların üstü kapalı tehditler. ” çok güzel. Slm siteniz inan ki hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 426

6. Karabük dan kimler var. Bu alt modların üstü kapalı tehditler. . Selam sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 165

7. Batman dan kimler var. Bu alt modların üstü kapalı tehditler. . Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 87

8. İzmir merkezden ben . Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, sağolun 23-05-2021 01:25:42

9. Van merkezden ben gaye. Slm paylaşımın yeminle mükemmel, şukuladım 24-05-2021 04:43:40

10. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, şukuladım

11. Bu konu : ” Bu alt modların üstü kapalı tehditler. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun , emin – 467

12. Bu konu : ” Bu alt modların üstü kapalı tehditler. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 104

13. Bu konu : ” Bu alt modların üstü kapalı tehditler. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler , Emine – 363

14. Kırklareli merkezden ben Emine. Merhaba siten ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 23-06-2021 01:57:39

15. Antalya merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-06-2021 22:59:04

16. selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Bayburt merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, sağolun 15-07-2021 06:32:15

18. Selamlar sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

19. Eskişehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran bıraktı, saolun 15-07-2021 11:08:40

20. Tekirdağ dan kimler var. Bu alt modların üstü kapalı tehditler. . Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 43

21. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link