Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı

Pek çok komplo var, bu yüzden anlamadığımız şeyler hakkında beynimizle barışabiliriz – ama çok makul bir cevabı olabilir. Bunu açıklayan harika bir iş çıkaran John Oliver’la Bu Gece Bir Geçen Hafta bölümü var.

Bu denizaltıya minnettarım ama bazen o kadar vahşi fikirler görüyorum ki birçok insan beni rahatsız ediyor çünkü bu fikirleri dünyaya ve çoğu zaman dünyaya taşıyoruz.

Bu bölümü izledikten sonra, herkesi “A Rulebook for Arguments” satın almaya ve okumaya teşvik ediyorum. Onu üniversitedeki Eleştirel Düşünme sınıfımda okumak zorunda kaldık ve bu, zihnimin çalışma şeklini ve olayları algılama şeklini gerçekten değiştirdi.

Bu alt yapının ve genel insan zekasının iyileştirilmesi için, hepinize komplolarımız için daha iyi argümanlar oluşturmaya yardımcı olmak için kitabı okumanızı rica ediyorum. İhbarcı ve Trump’a özgü yanlış bilginin, söylemin başını döndürmek için yayılması arasında ince bir çizgi var.

Aşk!

“Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı” üzerine 16 yorum

1. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 17:14:31

2. Sakarya merkezden ben banu. Slm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 19:58:40

3. Eskişehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-08-2020 03:20:52

4. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2020 19:34:49

5. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-09-2020 17:47:12

6. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 30-09-2020 21:58:51

7. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:21:45

Yorum yapın