Pek çok komplo var, bu yüzden anlamadığımız şeyler hakkında beynimizle barışabiliriz – ama çok makul bir cevabı olabilir. Bunu açıklayan harika bir iş çıkaran John Oliver’la Bu Gece Bir Geçen Hafta bölümü var.

Bu denizaltıya minnettarım ama bazen o kadar vahşi fikirler görüyorum ki birçok insan beni rahatsız ediyor çünkü bu fikirleri dünyaya ve çoğu zaman dünyaya taşıyoruz.

Bu bölümü izledikten sonra, herkesi “A Rulebook for Arguments” satın almaya ve okumaya teşvik ediyorum. Onu üniversitedeki Eleştirel Düşünme sınıfımda okumak zorunda kaldık ve bu, zihnimin çalışma şeklini ve olayları algılama şeklini gerçekten değiştirdi.

Bu alt yapının ve genel insan zekasının iyileştirilmesi için, hepinize komplolarımız için daha iyi argümanlar oluşturmaya yardımcı olmak için kitabı okumanızı rica ediyorum. İhbarcı ve Trump’a özgü yanlış bilginin, söylemin başını döndürmek için yayılması arasında ince bir çizgi var.

Aşk!

Author

85 Comments

1. Osmaniye merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 17:14:31

2. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

3. Sakarya merkezden ben banu. Slm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-08-2020 19:58:40

4. Selam herkese web siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

5. Eskişehir merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-08-2020 03:20:52

6. Şırnak merkezden ben ahmet. Merhabalar siten inan ki dikkatimi çekti, tebrikler 26-08-2020 18:51:21

7. Antalya merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2020 19:34:49

8. Giresun merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 08-09-2020 17:47:12

9. Merhabalar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

10. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler

11. Malatya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 30-09-2020 21:58:51

12. Merhaba herkese paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

13. Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:21:45

14. Selamın aleyküm web siteniz inan ki çok iyi, şukuladım

15. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , emin – 210

16. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Merhabalar siten harbiden dikkat çekici, sağolun , ali – 242

17. Sinop merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 13-11-2020 23:32:47

18. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Slm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 275

19. Bartın merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-11-2020 12:14:41

20. İstanbul dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selamlar paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 57

21. İzmir dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 288

22. Tunceli merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşım vallaha çok iyi, şukuladım 06-12-2020 14:13:21

23. Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım

24. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

25. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selam herkese siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 464

26. Bartın merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım 15-12-2020 22:47:37

27. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim iyi, sağolun , Aylin – 244

28. Merhabalar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun

29. Erzincan dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Merhabalar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 198

30. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım vallaha hayran edici, face de paylaştım 01-01-2021 16:02:21

31. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 55

32. Slm siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

33. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Merhaba siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 24

34. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hayran edici, saolun , – 235

35. Kars dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Merhaba herkese web siten inanki dikkatimi çekti, saolun , hatice – 47

36. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

37. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Slm web siten harbiden iyi, teşekkürler , mehmet – 460

38. Selam herkese paylaşımın valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Çorum merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, face de paylaştım 27-01-2021 01:20:50

40. elif yılmaz Reply

Eskişehir dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selam paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 292

41. Merhaba paylaşımınız süper ötesi mükemmel, saolun

42. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 29

43. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Mrb paylaşımın inanki hayran bıraktı, tebrikler , ali – 85

44. Kırıkkale merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-02-2021 08:43:12

45. Erzurum dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Slm web siten valla dikkat çekici, tebrikler , – 176

46. Samsun merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 06-03-2021 09:51:45

47. Denizli dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 251

48. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , memo – 405

49. Ordu dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz iyi, sağolun , ahmet – 314

50. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Slm bu web sitesi vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 103

51. Afyon merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun 04-04-2021 05:32:21

52. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 90

53. Şanlıurfa dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 431

54. Mersin dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . selam arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 121

55. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 1

56. Düzce merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-04-2021 02:01:26

57. Ardahan dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Slm siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 425

58. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Merhaba sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 124

59. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

60. Muğla dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Merhabalar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , mehmet – 152

61. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selamlar sayfanız harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 72

62. Selamlar paylaşım yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

63. Yalova merkezden ben ziya. Slm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 17-06-2021 20:26:05

64. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , banu – 415

65. elif yılmaz Reply

Selamlar siten süper ötesi dikkat çekici, saolun

66. selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım

67. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım

68. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Merhaba paylaşım harbiden mükemmel, teşekkürler , gaye – 464

69. Van merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşım valla çok hoşuma gitti, saolun 06-07-2021 19:13:15

70. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 414

71. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inan ki dikkat çekici, şukuladım , mehmet – 251

72. Kars dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selamlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 96

73. Erzurum dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 219

74. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

75. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha çok iyi, tebrikler , gaye – 260

76. Diyarbakır dan kimler var. Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı . Selam herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, saolun , doruk – 301

77. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 231

78. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten hoşuma gitti, sağolun , – 408

79. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. Selamlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 318

80. Bu konu : ” Bu Alt Süreci Geliştirmek: Argümanlar için Bir Kural Kitabı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 438

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link