Kategoriler
Genel

Bu alt unutuldu mu?

Buradaki koz taraftarlarının sayısı hakkında, faşist apologlar, beyaz supremacistler veya (popüler anlatıyı buraya ekleyin) gibi birçok şikayet görüyorum. Bu alt grubun unutmuş gibi göründüğü şey, burada neden bu kadar çoğumuz var. Uranyum 1’i unuttuk mu? Trump’ın Haiti’de Hillarys insan kaçakçılığı olarak adlandırdığı Hillary Clinton’ın kızartmasını unuttuk mu? John Podesta’nın medya ile komplo kurmaya ilişkin e-postaları? Bingazi? Pizzagate? Trump’ın, 30 yıldır Amerika’yı rahatsız eden küreselci gündemin ve politik kartellerin cevabı olması gerekiyordu. Bu td lite veya “alt-sağ” cenneti olmak şikayet herkes için basit bir sulandırılmış açıklama thats. Bunlardan herhangi birini belirttiğinizde aslında tüm güvenilirliğinizi kaybedersiniz. Listelediğim her şeyin üstesinden geldiğini söyleyen bir streç değilim, ama sadece Clinton’un, Bush’ların ve onların ilklerinden gücü koparma cesaretini benden bir destekçi yapmak için yeterliydi.

Gönderen … GeoMomo
[comments]

“Bu alt unutuldu mu?” için 9 yanıt

Ankara merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 20-06-2020 11:29:34

Zonguldak merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 09-07-2020 22:47:01

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir