Bu alt yazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir. Şu anda Washington DC’de Irak ve Afganistan’ın toplamından daha fazla ABD askeri var. Bununla ilgili fikriniz nedir?

Bu altyazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir.

İşte medyada gördüğüm bir haber, hadi konuşalım lol

Üzgünüm yardım edemedim ama medyaya güvenmiyorsanız, askerler hakkındaki hikayenin doğru olduğunu nereden biliyorsunuz?

“Bu alt yazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir. Şu anda Washington DC’de Irak ve Afganistan’ın toplamından daha fazla ABD askeri var. Bununla ilgili fikriniz nedir?” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” Bu alt yazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir. Şu anda Washington DC’de Irak ve Afganistan’ın toplamından daha fazla ABD askeri var. Bununla ilgili fikriniz nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , emin – 405

2. Adıyaman dan kimler var. Bu alt yazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir. Şu anda Washington DC’de Irak ve Afganistan’ın toplamından daha fazla ABD askeri var. Bununla ilgili fikriniz nedir? . selamun aleyküm web siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 88

3. Bu konu : ” Bu alt yazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir. Şu anda Washington DC’de Irak ve Afganistan’ın toplamından daha fazla ABD askeri var. Bununla ilgili fikriniz nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle iyi, sağolun , – 260

4. Bu konu : ” Bu alt yazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir. Şu anda Washington DC’de Irak ve Afganistan’ın toplamından daha fazla ABD askeri var. Bununla ilgili fikriniz nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız valla hayran edici, face de paylaştım , ali – 144

5. Bu konu : ” Bu alt yazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir. Şu anda Washington DC’de Irak ve Afganistan’ın toplamından daha fazla ABD askeri var. Bununla ilgili fikriniz nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 257

6. Bu konu : ” Bu alt yazı, medya tarafından ortaya atılan anlatıyı sorgulayan son ana akım yerlerden biridir. Şu anda Washington DC’de Irak ve Afganistan’ın toplamından daha fazla ABD askeri var. Bununla ilgili fikriniz nedir? ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , hatice – 247

7. Aksaray merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 16-02-2021 18:50:06

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link