Bu altta siyaset yapmaktan sıkılanlar için

Kapa çeneni.

Siyasi komploların ortalıkta ve konuyla alakalı kalmasının sebebi, onlara güç vermeleridir.

Tabii uzaylılar ortaya çıkıyor ve bunda da biraz meyve suyu var

Ama içi boş toprak, düz toprak ve tüm dağlar gibi pislikler bir zamanlar büyük ağaçların neredeyse hiç meyve suyuna sahip olmadığı bir şeydi ve eğer bir aptal değilseniz, onun ötesini görebilirsiniz

Böylece ölürler

Siyasi komplolar her zaman sular altında kalacak çünkü en fazla güce sahipler.

R / fanteziler adında yeni bir alt başlatın çünkü dev mantar ağaçlarının ve toprağın düz olmasını istiyorsanız, bu pisliğin ait olduğu yer

Yani şikayet etmiyor musun

… Sniderluc tarafından gönderildi
[comments]

“Bu altta siyaset yapmaktan sıkılanlar için” üzerine 13 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, saolun 12-01-2021 23:10:53

2. Malatya merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 13-01-2021 02:53:45

3. Artvin merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-01-2021 03:45:09

4. Trabzon dan kimler var. Bu altta siyaset yapmaktan sıkılanlar için . Selamlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 360

5. Bursa dan kimler var. Bu altta siyaset yapmaktan sıkılanlar için . Slm sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 434

6. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım 25-01-2021 16:37:45

7. Bu konu : ” Bu altta siyaset yapmaktan sıkılanlar için ” çok güzel. Selam sayfan cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 168

8. Batman dan kimler var. Bu altta siyaset yapmaktan sıkılanlar için . Merhaba web siteniz yeminle güzel, tebrikler , banu – 178

9. Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 01:16:19

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link