Ss: Bu yüzden pedo halkasının keşfedilmesiyle ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum. Eğer göz atarsanız Ellen DeGeneres Twitter sadece tüm yorum bölümlerine bakın. Kodlanmış bir sürü şey.

Ayrıca, Chet Hanks'ı yakalayan insanlar hakkında bazı tuhaf şeyler söylediğini kaydettim, ancak bu videoyu twitterda bulamıyorum. Videom var ama buraya nasıl aktaracağımı bilmiyorum. Bir kez anladığım zaman bununla geri geleceğim.

Ayrıca Oprah'ın sayfasına da göz atın.

Author

134 Comments

1. Slm web siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

2. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

3. Çanakkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 27-03-2020 10:40:58

4. Isparta merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-03-2020 20:01:44

5. Tunceli merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-04-2020 15:16:40

6. Selam paylaşım inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Burdur merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten vallaha iyi, facebookta paylaştım 06-04-2020 21:29:02

8. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

9. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 12-04-2020 05:53:07

10. Aydın merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 13-04-2020 10:57:46

11. Balıkesir merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanki iyi, linkedinde paylaştım 17-04-2020 12:59:12

12. Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

13. Kırıkkale merkezden ben ali. Merhabalar web siten yeminle güzel, facebookta paylaştım 20-04-2020 02:25:19

14. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, saolun

15. Kilis merkezden ben banu. Selam paylaşımınız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 25-04-2020 10:28:24

16. Merhaba herkese siten yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım

17. Aksaray merkezden ben ali. Selam paylaşımın gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2020 07:54:28

18. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

19. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

20. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Merhabalar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

22. Tokat merkezden ben Emine. Selam sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 11-05-2020 09:30:17

23. Slm sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

24. Erzurum merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-06-2020 07:19:01

25. Slm paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 12-06-2020 09:42:41

27. Çanakkale merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, teşekkürler 20-06-2020 03:47:00

28. Antalya merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 22-06-2020 01:46:50

29. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

30. merhaba arkadaşlar sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım

31. Merhaba paylaşımınız süper ötesi güzel, facebookta paylaştım

32. Ağrı merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, saolun 28-07-2020 01:05:38

33. Manisa merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun 06-08-2020 23:03:46

34. Merhaba herkese web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

35. Erzincan merkezden ben ziya. Slm sayfan vallaha billaha çok iyi, sağolun 07-08-2020 13:28:30

36. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 19-08-2020 03:42:59

37. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz inan ki iyi, facebookta paylaştım 20-08-2020 15:54:06

38. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

39. merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

40. Rize merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa valla hayran bıraktı, tebrikler 03-09-2020 13:23:01

41. Elazığ merkezden ben ziya. Slm paylaşım cidden çok güzel, teşekkürler 13-09-2020 04:31:37

42. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa cidden güzel, face de paylaştım 24-09-2020 22:53:18

43. elif yılmaz Reply

Kocaeli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım 27-09-2020 09:02:15

44. Eskişehir merkezden ben gaye. Mrb web sitesi yeminle çok güzel, saolun 02-10-2020 08:28:09

45. Tunceli merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:34:42

46. Uşak dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Selamlar sayfa ciddiyim çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 262

47. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan harbiden güzel, face de paylaştım , Aylin – 437

48. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Slm web siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , mehmet – 346

49. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım

50. Ağrı merkezden ben ahmet. Selam herkese bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 23-11-2020 13:18:33

51. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 452

52. Zonguldak dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Selam herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ahmet – 422

53. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 473

54. selam arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler

55. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi yeminle mükemmel, tebrikler 10-12-2020 14:18:57

56. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 78

57. İzmir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle dikkat çekici, sağolun 15-12-2020 23:04:50

58. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 278

59. Batman dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Selamlar siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 413

60. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-12-2020 12:46:52

61. Bursa dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 422

62. Erzincan dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Slm paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 100

63. Kütahya dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Selamlar web siteniz yeminle dikkat çekici, sağolun , – 407

64. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 132

65. Diyarbakır merkezden ben memo. Merhaba web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım 12-01-2021 09:12:44

66. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 94

67. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 150

68. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 110

69. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten iyi, twitter da paylaştım

70. Ağrı merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 11-02-2021 17:52:40

71. Sivas merkezden ben Hasan. Slm bu web sitesi vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-02-2021 15:29:54

72. Isparta merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım 23-02-2021 12:10:53

73. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 113

74. Düzce dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Selam sayfanız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 114

75. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım

76. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, şukuladım , ali – 479

77. Zonguldak dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 233

78. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

79. Ardahan merkezden ben . Selam herkese web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 12-03-2021 19:53:33

80. Karabük dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . selamun aleyküm sayfanız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 353

81. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 104

82. Mardin dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Selamlar bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 475

83. Selam herkese web siten vallaha billaha çok iyi, sağolun

84. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

85. Antalya dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , hatice – 364

86. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, sağolun , banu – 263

87. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 19

88. Kilis merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 03:48:15

89. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 338

90. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 415

91. Bitlis dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 293

92. Gürbüz Reply

Isparta merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 19:15:17

93. Kırklareli dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Merhaba paylaşım harbiden hayran edici, sağolun , hatice – 334

94. Burdur merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, tebrikler 22-05-2021 01:33:05

95. Selam web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

96. Manisa merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki güzel, twitter da paylaştım 24-05-2021 09:14:37

97. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm siten inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

98. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 102

99. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 310

100. Adana dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Merhabalar web siten süper ötesi güzel, şukuladım , ali – 56

101. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 187

102. Selamlar paylaşımın cidden mükemmel, facebookta paylaştım

103. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

104. Şanlıurfa dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . Merhaba paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , – 367

105. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfa yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

106. Bingöl merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, saolun 17-07-2021 12:44:06

107. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran edici, saolun , ali – 81

108. Karaman dan kimler var. Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. . selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 66

109. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım , – 329

110. Bu konu : ” Bu altta yıldızlara dikkat eden insanlar mısınız? Twitter'da çok tuhaf şeyler oluyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki iyi, face de paylaştım , doruk – 54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link