Kategoriler
Genel

Bu Amerika 2023 mi?

Hitler, Uluslararası Bankacılık Kartellerinden Kurtuldu

Hitler’in Almanya Şansölyesi dönemi başladığında, Alman halkının işi yoktu, parası yoktu ve açlıktan ölüyordu. 100 milyar dolarlık banknotlarla dolu bir el arabası o zaman bir somun ekmek alamadı ve birçok Alman Rothschild / Rockefeller tarafından kontrol edilen bankalar tarafından sayısız ev ve çiftlik ele geçirildikten sonra kulübelerde yaşıyordu.

Hitler’in Reichsbank Başkanı Dr. Hjalmar Horace Greeley Schacht, 1967 yılında The Magic of Money adlı kitabında büyük sırrı açıkladı:

“Markanın dramatik devalüasyonu, Reichsbank’ın“ özelleştirilmesinden ”veya özel yatırımcılara teslim edilmesinden kısa bir süre sonra başladı.”

Başka bir deyişle, savaş sonrası hiperenflasyondan sorumlu Alman hükümeti değil, Almanya’daki özel sermayeli merkez bankası ve para yaratma üzerindeki tekeliydi. Almanya ekonomisi bankacılar tarafından yıkıldı ve harap oldu… yani Hitler gelene kadar.

Hitler seçildikten sonra, Rockefeller-Rothschild kuralları ile top oynamayı reddederek, yaptığı ilk şeylerden biri, borç bazlı finansal sistemi düzeltmekti. Nazi hükümeti, uluslararası bankacılık kartellerini tamamen ortadan kaldırarak, borçsuz ve uluslararası finansal çıkarlar tarafından kontrol edilemeyen Reich Marchs olarak bilinen kendi para birimini yayınladı.

Borçsuz Finans = Özgürlük

Amerika, paralarını Hitler’in Almanya için yaptığı gibi millileştirdiyse, uluslararası bankacılarla tüm bağlarını etkili bir şekilde koparacaklardı, hükümetlerinin ve ekonomilerinin manipülasyonu sona erecek ve borçsuz yaşayacaklardı. Tıpkı Hitler’in Almanya için borçsuz para basması gibi, Abraham Lincoln de Başkan olduğu sırada ABD’de faizsiz bir bankacılık sistemi kurdu ve bunun için öldürüldü. Eski ABD başkanı Andrew Jackson faizsiz para birimi verdi ve bir suikast girişiminde kafasına iki el ateş edildi, ancak ateşler yanlış ateşlendi ve hayatta kaldı. John F. Kennedy başkanlığı sırasında faizsiz para birimi verdi ve hepimiz zamansız ölümü ile nasıl tanıştığını biliyoruz.

Almanya’nın kamu bankacılık sistemi kurulduktan sonra, dünya Yahudileri, Alman mallarının küresel boykotu da dahil olmak üzere Almanya’ya savaş ilan ederek karşılık verdi. İki yıl içinde Alman ekonomisi, yeni bulunan istikrarlı ve enflasyonsuz para birimi ile gelişiyordu.

“Bu Amerika 2023 mi?” için 35 yanıt

Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz valla hayran edici, facebookta paylaştım 30-04-2020 12:18:45

Elazığ merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, şukuladım 30-04-2020 13:12:25

Bolu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan cidden iyi, linkedinde paylaştım 03-05-2020 08:25:41

Batman merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 08-05-2020 17:27:41

Çorum merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 08-05-2020 17:28:04

Muğla merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 13-05-2020 01:18:25

Hatay merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-05-2020 08:18:48

Elazığ merkezden ben doruk. selam arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:46:49

Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 14-05-2020 11:46:52

Yozgat merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 14-05-2020 11:46:55

Afyon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, sağolun 21-05-2020 07:39:47

Şırnak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, tebrikler 27-05-2020 15:29:36

Iğdır merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok güzel, face de paylaştım 30-05-2020 17:22:53

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın valla güzel, saolun 05-06-2020 11:41:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir