Kategoriler
Genel

Bu Amerika’nın sonu mu?

Görünüşe göre Amerika sona eriyor. Ya da en azından bir devrimin başlangıcında. Heykeller yıkılıyor. Radikal bir eğlence endüstrisi sokaklarda “lanet beyaz adamlar” diye bağırıyor. Renk insanlarını mağdur etmeye / tokenleştirmeye çalışıyorum. Herkes bir dereceye kadar saldırı altında olduğunu düşünüyor. Ulusal eserlerin 0 reprodüksiyonla imha edilmesi. İnsanlar neden saygı duymaya değer diğerlerine saygı duymuyor? Irk veya din ne olursa olsun. Kendi kendine hesap verebilirliğe ve kişisel farkındalığa ne oldu? renkli insanlara eğilerek büyük beyaz kalabalıklar görmek rahatsız edicidir. Birçok renk insanı da rahatsız edici olduğunu düşünüyor. Ben bir D-Day (Normandiya sahili) veterinerinin torunuyum. Büyükbabam ulusun mevcut durumundan çok utanırmış gibi hissediyorum. Nasıl çıkacağız? Buradan nereye gidiyoruz? Bu ülkeyi herkesin kendini güvende ve dahil hissetmesi için düzeltebilir miyiz?

Gönderen … God-Emperor-Pepe
[comments]

“Bu Amerika’nın sonu mu?” için 24 yanıt

Zonguldak merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, teşekkürler 28-06-2020 21:17:27

Siirt merkezden ben elif yılmaz. Selam siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 05:56:05

Isparta merkezden ben Emine. Merhaba paylaşım inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 23:09:54

Zonguldak merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2020 10:20:12

Gaziantep merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım 02-08-2020 09:52:07

Kilis merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-08-2020 03:07:19

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir