Kategoriler
Genel

Bu anaakım medya makalesi, bu makalenin başlarındaki pedofilleri çok açık bir şekilde destekliyor. Siz bunun düşünsel bir bakış açısından ne hakkında olduğunu düşünüyorsunuz?

POP Squad adlı bir kuruluş tarafından hazırlanan bu videoları izlemeye devam ediyorum. Öncül bir avcı yakalamak için bir gerileme biraz, ama bence çok daha iyi ve aslında biraz daha empatik. Bir erkek (Shane Erdmann) ve 13-14 yaşlarındaki erkek ve kızlarla tanıştıklarına inanan erkeklerle tanışan bir ya da iki kameraman. Birkaç örnek video yayınlardım, ama hepsi oldukça ilginç ve erkekler açıkça çıplak fotoğraf gönderen ve tuzaklarla sext gönderen pedofiller veya "çocuk avcıları". Erdmann'ın bir YouTube kanalı olduğunu düşünmüyorum, ancak orada mevcutlar, bir ara onları kontrol etmenizi öneririm.

Meraktan POP Ekibi ile ilgili herhangi bir haber makalesi arıyordum ve ilk geldiğim şey bu, NBC'den. Erdmann ve yaptığı harika işin bir profili olacağını düşünerek okumaya başladım, bunun yerine esasen onun üzerinde hit olanı buldum. Bunu kendiniz okuyabilirsiniz, ancak makale sonunda intihar eden yırtıcılardan birini tanıtarak sahneyi hazırlar. Pedofile ve yazara (Brandy Zadrozny) onu çocuklara niçin ilgi duymuş olabileceğine dair çok az veya hiç açıklama olmayan, dik bir karakter olarak tanımlar. Daha sonra Erdmann'ı utandırır ve birçok kez avcıyı kurban olarak adlandırır.

Sadece açısının ne olabileceğini merak ediyorum? Biraz kafa karıştırıcı. NBC çocuk avcılarının kurbanlarını çağıran bir makaleye neden izin vermeli ve onları ifşa etmeye çalışanları utandırsın? Belki de aşırı cinselliğe yönelik bir baskı ile mi ilgili? Anti-uyanık bir parça mı? Eşcinsellik ve çocuk pedofili arasındaki çizgilerin bulanık olduğunu düşünüyorlar mı? Kahretsin. Ne düşündüğünüzü merak ettiniz.

“Bu anaakım medya makalesi, bu makalenin başlarındaki pedofilleri çok açık bir şekilde destekliyor. Siz bunun düşünsel bir bakış açısından ne hakkında olduğunu düşünüyorsunuz?” için 36 yanıt

Van merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2019 11:32:31

Aksaray merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-12-2019 12:10:29

Ankara merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siten harbiden güzel, sağolun 17-01-2020 00:34:11

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, şukuladım 29-01-2020 12:58:25

Bilecik merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 31-01-2020 05:55:00

Bartın merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-02-2020 20:58:04

Antalya merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler 14-02-2020 15:10:42

Çorum merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim güzel, face de paylaştım 21-02-2020 03:59:09

Yozgat merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-03-2020 12:52:21

Trabzon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, saolun 04-03-2020 14:05:25

Tunceli merkezden ben gaye. Selam paylaşımın inan ki hayran edici, twitter da paylaştım 10-03-2020 04:12:11

Niğde merkezden ben doruk. Mrb paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 02:02:31

Iğdır merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 19-03-2020 02:28:27

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-04-2020 09:57:21

Hatay merkezden ben Emine. Mrb siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım 03-04-2020 00:41:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir