Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor?

Hiçbir zaman bir anketin parçası olmadım, bu yüzden deneyimim mevcut değil. Benim teorim, seçmenleri yoklayanların kime soracakları konusunda önyargılı oldukları yönünde.

Herkes partisi için bir tür temsilcilik yapıyor. Sahadaki insanlar sadece belirli bir türden çıkış seçmeni istemezler mi?

Bunu, muhalefetin son dakika seçmenlerini toplama şansını kötüleştirme umuduyla yapabilirler.

Zihinsellik şudur: X 15 puan yukarıda iken neden oy verin.

Bu sadece bu değil tüm seçimler için geçerli.

“Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor?” üzerine 43 yorum

1. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 437

2. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, sağolun , – 131

3. Iğdır dan kimler var. Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? . Merhaba bu web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım , Aylin – 147

4. Bingöl merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım 02-11-2020 15:17:31

5. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 114

6. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 257

7. Kütahya merkezden ben ziya. Selamlar web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım 14-11-2020 16:29:42

8. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 168

9. Siirt merkezden ben mehmet. Slm siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-11-2020 23:50:01

10. Tunceli dan kimler var. Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? . Selam siten yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 188

11. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 427

12. Sinop dan kimler var. Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? . Selamın aleyküm web siten cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 123

13. Isparta merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 02-12-2020 14:34:27

14. Karaman dan kimler var. Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? . selam arkadaşlar web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım , – 55

15. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 146

16. Muş dan kimler var. Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? . Selam sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 115

17. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , – 403

18. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 478

19. Karabük merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 16-12-2020 22:23:43

20. Erzincan merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, sağolun 24-12-2020 02:31:39

21. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden hayran bıraktı, saolun , Gürbüz – 155

22. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten iyi, face de paylaştım , Emine – 286

23. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 35

24. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 432

25. Muş merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 17:20:13

26. Çanakkale merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 17-01-2021 10:57:25

27. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. Merhaba web siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 105

28. Erzincan dan kimler var. Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, tebrikler , doruk – 181

29. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 494

30. Bu konu : ” Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok iyi, saolun , hatice – 185

31. Bursa dan kimler var. Bu anketleri yapan kişilere ve derneklere kim fon sağlıyor? . Selam herkese web siten gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 410

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link