F*ck için Tamamen Kilitli insanlar işe gitmek için ne kadar uzun süre yüksek sesle gitmediklerini bilir, polis sizi dışarıda yakalarlarsa sizi anında sorgulayacak ve cezalandıracaktır. Maskeler egzersiz lmao için bile hala zorunludur.. bu ne hastalıklı bir şaka. Çok sayıda kişi para cezasına çarptırıldı, tutuklandı ve ayrılmaları söylendi, ancak polisler yüksek atlarına oturup emir verirken maske takmıyorlar. Bütün bu salgın kontrolden çıktı ve çıkmaya devam edecek, hükümet çaresizleşiyor BAZI insanlar uyanmaya başlıyor ama fark ettim ki çoğu hala sürüyü takip ediyor.

hapishanede suçluymuşum gibi hissediyorum..

…RiskyStranger tarafından gönderildi
[comments]

59 Comments

1. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

2. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım

3. Hatay merkezden ben mehmet. Slm sayfan cidden güzel, sağolun 18-07-2021 03:37:36

4. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki güzel, twitter da paylaştım , – 490

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. Selamlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 128

6. Bitlis merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 18-07-2021 03:41:46

7. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 317

8. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 349

9. Isparta dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 146

10. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Erzurum merkezden ben . Merhabalar siten cidden güzel, saolun 18-07-2021 03:45:54

12. selamun aleyküm web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

13. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

14. Düzce dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Merhaba siten yeminle iyi, linkedinde paylaştım , ali – 199

15. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 03:58:14

16. Çankırı merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 18-07-2021 03:58:34

17. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-07-2021 04:01:12

18. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, saolun

19. Merhabalar siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım

20. Aydın dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Slm paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 140

21. Diyarbakır dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 214

22. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Selamın aleyküm web siteniz harbiden çok güzel, saolun , elif yılmaz – 442

23. Selam sayfan vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım

24. Bursa dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 185

25. Selamlar web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım

26. Samsun merkezden ben . Slm web siteniz inan ki mükemmel, saolun 18-07-2021 04:18:51

27. Slm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

28. Nevşehir dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Slm siteniz vallaha billaha güzel, tebrikler , Aylin – 305

29. Erzurum merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım 18-07-2021 04:28:29

30. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten mükemmel, sağolun , ahmet – 335

31. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, saolun , ali – 400

32. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

33. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 3

34. Merhaba herkese web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım

35. Edirne dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Slm web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 146

36. Malatya merkezden ben emin. Selamın aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-07-2021 07:39:20

37. elif yılmaz Reply

Bolu dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 45

38. Niğde dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Slm sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 64

39. Ağrı merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 11:57:27

40. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , banu – 72

41. Manisa merkezden ben ali. Selam siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-07-2021 19:10:57

42. Bayburt dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . selamun aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , ziya – 385

43. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inan ki güzel, sağolun , emin – 8

44. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , memo – 239

45. Diyarbakır dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , emin – 335

46. Bu konu : ” Bu arada Avustralya’da ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 236

47. Gürbüz Reply

Siirt dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Selamlar siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 292

48. Selam herkese paylaşımınız inanki iyi, tebrikler

49. Bartın dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Selamlar web siteniz gerçekten iyi, şukuladım , memo – 192

50. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım

51. Hatay dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . Merhabalar paylaşımın harbiden hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 316

52. Balıkesir dan kimler var. Bu arada Avustralya’da . merhaba arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, saolun , Gürbüz – 439

53. Ağrı merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 01-09-2021 14:51:02

54. selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, şukuladım

55. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

56. Kilis merkezden ben Aylin. Selamlar siteniz vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-09-2021 18:50:06

Write A Comment