İlk başta, “bu aşılar DNA’nızı değiştirmez” diyerek, COVID aşılarıyla DNA modifikasyonu hakkındaki endişeleri bir kenara bıraktılar. Teoride evet, mRNA aşılarının hücrelerin DNA’sını değiştirmesi beklenmiyor, peki ya diğer COVID aşıları?

J & J’nin viral vektör aşısı, hücre çekirdeğine girmek ve orada DNA’yı değiştirmek için tasarlanmıştır.

İçeri girdiğinde, adenovirüs kabarcıktan kaçar ve hücrenin DNA’sının depolandığı bölmeye, çekirdeğe gider … Adenovirüs, DNA’sını çekirdeğin içine iter.

https://www.nytimes.com/interactive/2020/health/johnson-johnson-covid-19-vaccine.html

Şimdi, bazı COVID aşılarının aslında hücrelerinizdeki DNA’yı değiştirmek için tasarlandığını görüyoruz. Yani tabii ki bir sonraki yanıt “öyleyse ya DNA’yı değiştirirse” olacaktır. Veya “DNA’yı değiştirmek iyi bir şey, ne yaptıklarını biliyorlar”. Öyleyse, sadece DNA’nızı değil, yavrularınızın da değişmesine neden olacak, muhtemelen kısırlığa yol açacak (“kazara” elbette) “gen sürücü” modifikasyonunun kaygan bir eğimidir.

Şimdiye kadar bunu göremeyen insanlar isteyerek cahildirler. Her seferinde kanıtlanmaya devam ediyoruz. Yakında implante edilebilir cihazlar olacak. “Haha insanlara mikroçip koyduklarını mı sanıyorsun?” … “öyleyse ya orada bir mikroçip (veya başka bir cihaz) varsa, bu güvenli ve etkilidir”.

Author

11 Comments

1. Malatya dan kimler var. “Bu aşılar DNA’nızı değiştirmez!” “Öyleyse ya DNA’nızı değiştirirse!” . Selamlar sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 490

2. Bu konu : ” “Bu aşılar DNA’nızı değiştirmez!” “Öyleyse ya DNA’nızı değiştirirse!” ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 25

3. Bu konu : ” “Bu aşılar DNA’nızı değiştirmez!” “Öyleyse ya DNA’nızı değiştirirse!” ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, sağolun , banu – 473

4. Bu konu : ” “Bu aşılar DNA’nızı değiştirmez!” “Öyleyse ya DNA’nızı değiştirirse!” ” çok güzel. Mrb sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 228

5. selamun aleyküm siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım

6. Erzurum merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımınız harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 30-03-2021 20:12:51

7. Bu konu : ” “Bu aşılar DNA’nızı değiştirmez!” “Öyleyse ya DNA’nızı değiştirirse!” ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın ciddiyim çok iyi, şukuladım , banu – 240

8. Bu konu : ” “Bu aşılar DNA’nızı değiştirmez!” “Öyleyse ya DNA’nızı değiştirirse!” ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok iyi, saolun , ahmet – 286

9. Bu konu : ” “Bu aşılar DNA’nızı değiştirmez!” “Öyleyse ya DNA’nızı değiştirirse!” ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 242

10. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link