Covid-19,% 99,6 hayatta kalma oranına sahiptir. Bu, uygun tedavi ile daha da artabilir, ancak bu% 0,4 ölüm oranının büyük çoğunluğu 70 yaşın üzerindedir ve komorbiditelerde yatmaktadır.

Şimdi, bu aşı yaşlıları yandaş hastalıklarla öldürüyor gibi görünüyor. Bu oranda “virüse” duyarlı olmayan genç insanlar da “aşı” yapıyor. Neden?

Görüyorsunuz, bu “aşının” tam anlamıyla bir pazarı yok. Gençler buna ihtiyaç duymaz ve yaşlılar bundan ölür ve BULAŞMAZI ÖNLEMEZ.

Peki bu yine kimin için? Hiç bir anlamı yok. Bu “aşının” yaptığını iddia ettiği tek şey semptomları hafifletmektir. Bulaşmayı ve hatta hastalığı durdurmaz.

Peki bu kimin için? Büyükannesini korumuyor, hatta alırsa onu öldürebilir; Eğer gençseniz “virüsü” kapabilir ve doğal bağışıklık geliştirebilirsiniz.

Bu aşılar, ihtiyaçlar pazarının hiçbir yerine tam anlamıyla uymuyor.

Author

36 Comments

1. İzmir merkezden ben Aylin. Slm web siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 01-02-2021 01:34:50

2. Bu konu : ” Bu “aşılar” hakkında komik düşünce ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , Emine – 189

3. Merhaba herkese web siteniz vallaha güzel, tebrikler

4. Kütahya dan kimler var. Bu “aşılar” hakkında komik düşünce . Merhabalar web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 285

5. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu “aşılar” hakkında komik düşünce ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 68

7. Merhabalar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım

8. selamun aleyküm sayfa yeminle hayran edici, twitter da paylaştım

9. Bu konu : ” Bu “aşılar” hakkında komik düşünce ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 56

10. Bu konu : ” Bu “aşılar” hakkında komik düşünce ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 379

11. Gürbüz Reply

Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım

12. Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

13. Gürbüz Reply

Niğde dan kimler var. Bu “aşılar” hakkında komik düşünce . Merhaba sayfan vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 289

14. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sağolun

15. Hakkari merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz valla güzel, facebookta paylaştım 01-02-2021 05:04:16

16. Bu konu : ” Bu “aşılar” hakkında komik düşünce ” çok güzel. Selam sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 479

17. Ankara dan kimler var. Bu “aşılar” hakkında komik düşünce . Merhabalar paylaşımınız inan ki iyi, teraziye tıkladım , – 256

18. Selam siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Osmaniye dan kimler var. Bu “aşılar” hakkında komik düşünce . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Hasan – 49

20. Bu konu : ” Bu “aşılar” hakkında komik düşünce ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , Emine – 305

21. Merhaba web siten inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

23. Bu konu : ” Bu “aşılar” hakkında komik düşünce ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , gaye – 444

24. Kırşehir merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 09-02-2021 07:32:45

25. Erzurum dan kimler var. Bu “aşılar” hakkında komik düşünce . selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sağolun , emin – 376

26. Selam siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

27. Bitlis dan kimler var. Bu “aşılar” hakkında komik düşünce . Selam web siten inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 56

28. Antalya merkezden ben hatice. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 26-02-2021 00:13:30

29. Gümüşhane dan kimler var. Bu “aşılar” hakkında komik düşünce . Mrb sayfa vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , hatice – 298

30. Kayseri merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inan ki güzel, face de paylaştım 14-03-2021 01:56:52

31. Selam sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım

32. Karabük merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 29-03-2021 12:27:02

33. Hatay dan kimler var. Bu “aşılar” hakkında komik düşünce . selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, sağolun , memo – 229

34. Bu konu : ” Bu “aşılar” hakkında komik düşünce ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 270

35. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 17-04-2021 02:59:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link