Amerika Çin’e satıldı ve şimdi Amerika’yı Çin’in ele geçirmesine hazırlamak için Çin tipi yasaları geçirmeye çalışıyorlar. Üzücü olan kısım, hepinizin korktuğunuz ve bunu önlemek için hiçbir şey yapmamanızdır. Sahne çekimleri yaz boyunca artacak ve bir sonraki BM silah yasaları olacak.

Bir Beyaz Saray yetkilisinin Perşembe günü doğruladığı, Başkan Biden ve Başkan Yardımcısı Kamala Harris, Asya-Amerika ve Pasifik Adalı toplumundan topluluk liderleri ve eyalet milletvekilleri ile Cuma günü Atlanta’da bir araya gelecek.

Bay Biden ve Bayan Harris, Bay Biden’in geçen hafta imzaladığı 1,9 trilyon dolarlık ekonomik yardım paketinin tanıtım turunun bir parçası olarak şehri ziyaret etmeyi planlamıştı. Atlanta Journal-Constitution daha önce topluluk liderleriyle yapılan toplantının ayrıntılarını yayınladı. “

Biden Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Gürcistan’daki ateşli silahlarda “motivasyon sorununun hala belirleneceğini” söylerken, Asya-Amerikalılara yönelik şiddet olaylarının son zamanlarda artmasıyla ilgili endişelerini tazeledi.

“Buradaki motivasyon ne olursa olsun,” dedi, “Asyalı-Amerikalıların çok endişeli olduğunu biliyorum. Çünkü bildiğiniz gibi son birkaç aydır Asyalı-Amerikalılara yönelik vahşet hakkında konuşuyorum ve bence bu çok çok rahatsız edici. Ama şu anda katilin motivasyonuyla hiçbir bağlantım yok. Soruşturma ilerledikçe FBI’dan ve Adalet Bakanlığından bir cevap bekliyorum. Ve soruşturma tamamlandığında söyleyecek daha çok şeyim olacak. “

https://www.msn.com/en-us/news/us/joe-biden-and-kamala-harris-plan-to-visit-with-asian-american-leaders-in-atlanta/ar-BB1eIVXn? ocid = mailignout & li = BBnb7Kz

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Bu Asyalı Saldırılarını sahneliyorlar !!!! Joe Biden ve Kamala Harris, Atlanta’daki Asyalı-Amerikalı liderleri ziyaret etmeyi planlıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , hatice – 158

2. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. Bu Asyalı Saldırılarını sahneliyorlar !!!! Joe Biden ve Kamala Harris, Atlanta’daki Asyalı-Amerikalı liderleri ziyaret etmeyi planlıyor. . Selam herkese web siten vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 13

3. Denizli dan kimler var. Bu Asyalı Saldırılarını sahneliyorlar !!!! Joe Biden ve Kamala Harris, Atlanta’daki Asyalı-Amerikalı liderleri ziyaret etmeyi planlıyor. . Slm web siten yeminle çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 10

4. Bu konu : ” Bu Asyalı Saldırılarını sahneliyorlar !!!! Joe Biden ve Kamala Harris, Atlanta’daki Asyalı-Amerikalı liderleri ziyaret etmeyi planlıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa gerçekten dikkat çekici, sağolun , banu – 347

5. Iğdır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 22:09:04

6. Zonguldak dan kimler var. Bu Asyalı Saldırılarını sahneliyorlar !!!! Joe Biden ve Kamala Harris, Atlanta’daki Asyalı-Amerikalı liderleri ziyaret etmeyi planlıyor. . selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , memo – 20

7. Bu konu : ” Bu Asyalı Saldırılarını sahneliyorlar !!!! Joe Biden ve Kamala Harris, Atlanta’daki Asyalı-Amerikalı liderleri ziyaret etmeyi planlıyor. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim güzel, tebrikler , ahmet – 142

8. Mersin merkezden ben mehmet. Slm web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 08-04-2021 12:16:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link