Bu “ırk savaşı” imajındaki en büyük sorun ..

İlk bir grup insan, herkesin, özellikle de siyahların, orantısız bir şekilde onları etkilemesi nedeniyle, polisin elinde … haksız ölümlerine kızarak yola çıktı. Polisin toplumu koruması ve hizmet etmesi gerekiyor .. ve bunu yapmadıklarında genellikle tutuklanmıyorlar. Genellikle ücretli izin alırlar ya da kovulurlar ve bir kasabayı yeniden işe alırlar ..

Sonra ikinci bir grup ortaya çıktı ve çılgına döndü ve her türlü cinayeti, tecavüzü beyaz suça konu etmeye başladı .. bu iki özel vatandaş arasında bir mesele olmasına rağmen .. ve failler her zaman hemen tutuklanıyor.

Bu ikinci grup insan daha fazla bölünme yaratıyor. Bu durum çok saçma.

Hepimiz toplu olarak daha barışçıl olmayı deneyebilir miyiz .. “iç savaş” yaratmaya çalışmaz mıyız?

… Potated tarafından gönderildi
[comments]

Author

80 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

2. Selamın aleyküm web siteniz inan ki mükemmel, sağolun

3. Karaman merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 22-08-2020 20:43:59

4. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

5. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 31-08-2020 01:41:28

6. Mardin merkezden ben banu. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-09-2020 20:50:52

7. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun 09-09-2020 08:12:39

9. Kars merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, saolun 15-09-2020 11:21:51

10. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

11. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-09-2020 02:40:57

12. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Mersin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-10-2020 10:01:45

14. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 3

15. Adana merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım 24-10-2020 14:24:53

16. Kırşehir merkezden ben ali. Selam herkese web siteniz yeminle iyi, linkedinde paylaştım 26-10-2020 10:56:59

17. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 88

18. Düzce dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Slm sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 169

19. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Selamlar paylaşım yeminle güzel, şukuladım , Gürbüz – 40

20. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , ali – 83

21. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 382

22. Burdur merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 22:34:06

23. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz gerçekten çok güzel, şukuladım , ali – 59

24. Sakarya dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 239

25. selamun aleyküm sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler

26. Gürbüz Reply

Bitlis dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . selam arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , Gürbüz – 60

27. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 159

28. Manisa merkezden ben . Selam siten vallaha billaha güzel, tebrikler 07-12-2020 23:39:58

29. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim hayran edici, tebrikler , ali – 76

31. Gaziantep dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, tebrikler , hatice – 399

32. Çankırı merkezden ben doruk. Merhabalar siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 30-12-2020 09:31:17

33. Bursa merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi valla çok güzel, facebookta paylaştım 31-12-2020 08:35:46

34. Bursa merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 01-01-2021 23:57:54

35. İzmir dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Mrb siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 95

36. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 49

37. Selamlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, tebrikler

38. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 209

39. Selam siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

40. Rize dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . selamun aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 190

41. Trabzon dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . selamun aleyküm web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 90

42. Denizli dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Slm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 211

43. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 478

44. Konya dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Selamlar bu web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım , gaye – 437

45. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

46. Tekirdağ merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 04-03-2021 12:01:52

47. Manisa dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Selam siteniz vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , – 447

48. Ardahan merkezden ben mehmet. Selam herkese siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-03-2021 22:22:18

49. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

50. Muğla dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Merhabalar paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 176

51. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Mrb web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , banu – 499

52. Mrb web siteniz cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Sakarya dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Slm paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 279

54. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , ahmet – 38

55. Adana dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , Aylin – 35

56. Karabük dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Slm web siteniz ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 445

57. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 253

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 70

59. Düzce merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 24-05-2021 04:49:44

60. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selam herkese siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 28-05-2021 06:34:25

61. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam sayfa inan ki iyi, twitter da paylaştım 02-06-2021 05:07:52

62. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Selam sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 334

63. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım

64. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 217

65. Selamlar paylaşımınız inanılmaz güzel, twitter da paylaştım

66. Hatay merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 23-06-2021 06:10:51

67. Selam paylaşımın inanki hayran edici, teşekkürler

68. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 255

69. Giresun merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 07-07-2021 11:52:04

70. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, sağolun , Aylin – 301

71. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

72. Konya merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 22-07-2021 14:25:20

73. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 334

74. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 74

75. Kayseri dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, tebrikler , ahmet – 461

76. Diyarbakır dan kimler var. Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. . Mrb paylaşımınız yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 32

77. Kütahya merkezden ben ali. Selam web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler 30-07-2021 16:43:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link