Bu bariz bir sorun gibi görünüyor ..

Bu “ırk savaşı” imajındaki en büyük sorun ..

İlk bir grup insan, herkesin, özellikle de siyahların, orantısız bir şekilde onları etkilemesi nedeniyle, polisin elinde … haksız ölümlerine kızarak yola çıktı. Polisin toplumu koruması ve hizmet etmesi gerekiyor .. ve bunu yapmadıklarında genellikle tutuklanmıyorlar. Genellikle ücretli izin alırlar ya da kovulurlar ve bir kasabayı yeniden işe alırlar ..

Sonra ikinci bir grup ortaya çıktı ve çılgına döndü ve her türlü cinayeti, tecavüzü beyaz suça konu etmeye başladı .. bu iki özel vatandaş arasında bir mesele olmasına rağmen .. ve failler her zaman hemen tutuklanıyor.

Bu ikinci grup insan daha fazla bölünme yaratıyor. Bu durum çok saçma.

Hepimiz toplu olarak daha barışçıl olmayı deneyebilir miyiz .. “iç savaş” yaratmaya çalışmaz mıyız?

… Potated tarafından gönderildi
[comments]

“Bu bariz bir sorun gibi görünüyor ..” üzerine 15 yorum

1. Karaman merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 22-08-2020 20:43:59

2. Çanakkale merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok iyi, twitter da paylaştım 31-08-2020 01:41:28

3. Mardin merkezden ben banu. Merhabalar sayfan valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 03-09-2020 20:50:52

4. merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun 09-09-2020 08:12:39

6. Malatya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 30-09-2020 02:40:57

7. Mersin merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfa valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 14-10-2020 10:01:45

8. Bu konu : ” Bu bariz bir sorun gibi görünüyor .. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 3

Yorum yapın