Bu başkan kuruldu. Rekor sayıların bu başkan için oy kullandığını sanmıyorum ve kurum görmezden gelebildiği için, onun tamamen beceriksiz olduğu herkes için açık olmalıdır. Hükümet medyası, isyancı tiplerden korunma biçimi olarak DC’deki askeri varlığın bir anlatısını satarken, ordu tarafından korunan gayri meşru bir cumhurbaşkanıdır. Bu nedenle bu, askeri destekli bir taksit olarak düşünülmelidir. Biz bir muz cumhuriyetiyiz ve Çin bizim CIA’mız. Bu, bu ülkede (özgür dünyanın kalesi) bir adayın Amerika’nın ilgisini çekmeden kazandığı ilk sefer olabilir.

Her şey parayla ilgili ve hepsi nakde çevrildi.

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu başkan kuruldu. Bu darbe ordu tarafından korunmaktadır. ” çok güzel. Slm web siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 59

2. Bu konu : ” Bu başkan kuruldu. Bu darbe ordu tarafından korunmaktadır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 67

3. Bu konu : ” Bu başkan kuruldu. Bu darbe ordu tarafından korunmaktadır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, sağolun , gaye – 311

4. Selamın aleyküm web sitesi valla çok iyi, tebrikler

5. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun

6. Muğla dan kimler var. Bu başkan kuruldu. Bu darbe ordu tarafından korunmaktadır. . selam arkadaşlar siten gerçekten güzel, teraziye tıkladım , ali – 285

7. Samsun merkezden ben . Selam herkese web siteniz valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 00:04:47

8. Bolu merkezden ben Aylin. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 07-04-2021 10:11:55

9. Slm web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link