Abraham Lincoln: Lincoln’ün banka yanlısı olduğunu anlıyorum ama o zaman değildi? Bunu açıklayan biri kontrollü müydü yoksa hayır mı?

William McKinley: Ona ne olduğu hakkında fazla bir şey bulamıyor musunuz?

FDR: Pek çok profesyonel ve anti FDR gördüm, bu yüzden altını 20 dolara aldı ve ~ 30 dolara yükseltti. Bankalara muazzam bir güç verdi, ancak daha sonra Glass Steagall yasasıyla sınırladı. Prescott Bush, FDR’de darbe girişiminde bulundu. Pek çok insanın ona NWO şili dediğini gördüm, insanlar neden bundan şüpheleniyor? Bir de iş adamlarının FDR’ye karşı komplosu var. FDR kontrollü mü yoksa hayır mı?

Ayrıca, çoğu başkanın özgür mason olduğunu söyleyen bir yorum gördüm, bunun herhangi bir kanıtı var mı?

Author

25 Comments

1. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımın valla çok güzel, face de paylaştım

2. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu başkanlar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , elif yılmaz – 461

4. Malatya dan kimler var. Bu başkanlar . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 286

5. Çanakkale dan kimler var. Bu başkanlar . Selam paylaşım yeminle mükemmel, şukuladım , gaye – 163

6. Diyarbakır merkezden ben emin. Mrb sayfan gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 08-12-2020 14:56:07

7. Ardahan merkezden ben . Selamlar web sitesi valla iyi, twitter da paylaştım 15-12-2020 22:39:23

8. selam arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

9. Merhaba web siten vallaha güzel, face de paylaştım

10. Konya merkezden ben banu. Merhaba siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-12-2020 15:40:43

11. Bu konu : ” Bu başkanlar ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , gaye – 402

12. Batman merkezden ben emin. Slm siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 12:07:59

13. Muğla merkezden ben emin. Mrb sayfan gerçekten hayran bıraktı, sağolun 30-12-2020 14:05:50

14. Selam herkese siten cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

15. Uşak merkezden ben gaye. Slm web sitesi inanki çok hoşuma gitti, sağolun 11-01-2021 11:25:59

16. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Bu başkanlar ” çok güzel. Selamlar web siteniz ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 442

18. Trabzon dan kimler var. Bu başkanlar . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 135

19. selam arkadaşlar sayfan harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

20. İzmir dan kimler var. Bu başkanlar . Selam sayfanız inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 392

21. İstanbul merkezden ben Emine. Merhaba herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 20-02-2021 10:23:48

22. Mardin dan kimler var. Bu başkanlar . Selamlar paylaşımınız vallaha hayran edici, teşekkürler , ahmet – 458

23. Merhaba herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Erzincan merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden dikkat çekici, şukuladım 02-03-2021 22:46:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link