Bu belirsizlik zamanında …

Bundan emin olun.

Sağduyu galip gelecek. Sonuçta.

Ne pahasına ve kime ait olduğu belli ki henüz belirlenecek.

Olduğunda hazır olmamız gerekiyor. Bütün bu saçmalıklar, bu tam anlamıyla saçma sapan anlatıya inanmayan insanların, başlarına gelecek her türlü korkunç şeyi hak ettiğini söylüyor.

Bu saçmalığı zorlayan tüm insanların cezalandırılması gerekiyor. Şiddetli.

Bence bu kadar çok gönderilen, tekrarlanan veya finanse edilen veya bu durumla ilgisi olan herhangi biri kalıcı kara listeye alınmalıdır.

İş yok. Hiçbir şey yok. Toplumdan tamamen dışlanmışlardı, yok etmek ve zayıflatmak için çok yüksek sesle tırmandılar.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Gönderen … K1nkyKanad1an
[comments]

“Bu belirsizlik zamanında …” üzerine 13 yorum

1. Sivas merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 12-01-2021 07:40:59

2. Kırıkkale merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, saolun 12-01-2021 10:53:31

3. Bitlis merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-01-2021 11:02:18

4. Bu konu : ” Bu belirsizlik zamanında … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, twitter da paylaştım , ahmet – 3

5. Artvin dan kimler var. Bu belirsizlik zamanında … . Selam herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 73

6. Van dan kimler var. Bu belirsizlik zamanında … . Slm siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım , gaye – 157

7. Denizli dan kimler var. Bu belirsizlik zamanında … . Merhabalar web siteniz harbiden hayran edici, şukuladım , hatice – 262

8. Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 24-01-2021 06:12:05

9. Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 03-02-2021 07:25:37

10. Karabük merkezden ben memo. Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-02-2021 03:54:34

11. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-02-2021 20:03:10

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link