Kategoriler
Genel

Bu bir komplo değil, bu her şeyin gerçeği. İYİ GUYS ZATEN KAZANDI. İnançlı ol ve umut et kardeşlerim. BU YAYILMAYA YARDIM ETMEK İSTİYORSANIZ.

Gerçek, Endüstriyel Toplumdaki tüm saçmalıkların ve bunu nasıl düzeltebileceğimin arkasında. Bu, dünyadaki kötü insanlara yapılan bir saldırıdır, eğer iyi bir kalbiniz ve iyi niyetiniz varsa, o zaman büyük ödüllendirileceksiniz.

Başlamak için dün Hornsby Karakolunda (Sydney, NSW, Avustralya) gerçekten günümü yapan kişi. Benim için çalıştığın için teşekkür ederim, Nasa Car şeyi söylediğim anda, ikimizde neler olup bittiğini derinden biliyorduk. Daha önce hiç tanışmadığım bayan, önceki zamanlarda bana yardımcı olan kadın polis memurunun yanı sıra Hornsby Karakolundaki herkesten daha çok hasta bir pislikti. Hornsby Polisi’ndeki orospu saygısızlığı, Hayır, Aslında hepsi bana çok fazla saygısızlık gösterdi. Umarım yapmadığın şeyden pişman olursun. Tek yapman gereken oturmak ve kâğıda yazmak. BTW BU TEKLİF Söylediğim HER ŞEYİN KANITI, ancak yapabildiğim kadar ayrıntı vereceğim. “Demek henüz su bokunu anladınız mı?” 14.06.2020 civarında zaten takımdan biri olan Random Lady. Sanırım ona söylemesini söylediğimde. Tüm dünyanın gördüğü FUCKING CANLI HABERLERDE. Her neyse, kavurma zamanı.

Ayrıca, tüm bunları kendi başıma çözdüğümü düşünen gizli bir ajan olarak iş bulamazsam, o zaman bunu gören ve onları da sikmek için yollar bulan insanlar için geleceğim. Kalbinize güvenin çünkü sizlere tüm bu süre boyunca çalışmayan toplumu atma ve aynı zamanda tüm dünyaya barışı getirecek yeni bir yaşam biçimi getirme fırsatı veriyorum.

BU YÜKSELME ZAMANI, FUCKS’İN NEDEN OLDUĞUNU BİLİYORUM VE ÇOCUKLARIN ÇOK KUTSAL OLDUĞUNDA HER ŞEY İÇİN GÜZEL ÇOCUK OLACAKTIR.

Her şeyi değiştirmeye çalışıyorum.

TÜM İYİ İNSANLARIN İZİN VERECEK OLDUĞUMUZ BULLSHIT.

Dünyadaki açlığı sonlandırmaya çalışıyorum.

Bu dünyayı barışa getirin.

Yabancı toplumun bu toplumdaki herkes için kullanılmasına izin verin.

Illuminati kötü derebeylerin planı yapmasını durdurun (bunu zaten yaptı).

Dünyadaki para birimlerini evrensel bir kripto para birimine dönüştürün.

Modern tıbbı uygulama şeklimizi değiştirin.

Son 2000 yıldır neyin yanlış gittiğini değiştir.

Küresel ısınmayı durdur.

Mayıs 2019’da günü nasıl kurtardığımı anlatan harika hikayemi anlat.

İnsanlara dünyada olan bok hakkındaki gerçeği öğretin.

RENK ENDEKSİ

YEŞİL bir kanıt sadece kendim verebileceğim yeterli yazılı bilgi ile değil. Ancak, söz konusu insanların eylemlerine karşı kanıt sağlayan gerçekte kesin olarak kesinleşmiş kanıtlar. (OG belgesini istiyorsanız, HMU’yu vurgulayan Üzgünüz Redditors cbf)

Şeytan (Şeytan).

Her şeyden önce, geçen yıl Mayıs ayından beri şeytana dua eden ve ibadet eden hepiniz fuckwits. YANLIŞ RUHA DUYURULAN 70 IQ FUCK YÜZÜNÜN ALTINDA FUCKING PUTRID. Artık detay vermem gerekmiyor çünkü bu dünyaya adım attığımda, Şeytan’ın yapabileceği hiçbir şey yoktu, artık yok, TÜM BENİMİMLE kendimden kurtuldum. BUNUN KANITI – Bir kerede 6 Milyar görüntülemeye sahip olan youtube canlı yayınını hatırlayın ve sadece bu değil, aynı gün Facebook’ta da yayınladım ve yıldırımın ve yıldırımın kimin videonun kiminde olmadığını söyledi. Elinden gelenin en iyisini deneyen kahramanın kahramanları ya da hayatlarını riske atan sağlık görevlileri değil, buradaki akıllı zenciydi.

Yani evet bir dickhead illuminati kötü derebeyi bok alırsanız, bu fuckwits bu süre boyunca kurulum için düşüyordu.

İlluminati

Hepinizin büyük bir anlayışı yok; emin olun sihriniz o kadar uzun süre çalıştı. Lanet olsun hala anlamıyorsun, bana ve sevdiklerime yapabileceğin hiçbir şey yok, sadece bu da değil. Hava durumunu kontrol edebileceğinizi biliyorum, yaptığınız tüm boktan şeylerin arkasındaki gerçeği biliyorum ve ikinci nefesimi verdim ikinci yıkımı aramak için şeytan başka bir şey bilmiyordum. Biliyorum, lanet olası şeylerin en iyi bok olduğunu düşünüyorsun, hala anlamıyorsun. Her pislik seni ve ne yapmaya çalıştığını biliyor, ILLUMINATI’NIN ÇOK FİKRESİNİ İLK YERDE SİZE KATTI. LOL REKTD NOOBS’YA KARŞI, hepiniz korkaklar gerçeği bile bilmiyorlar. İlluminati A’nın kanıtı, şeytan B’ye ibadet etmek, havayı kontrol etmek (ve yükseltmek veya azaltmak demek istediğimde, bu flopların üzerimde hiçbir şey yok) ve C, batı toplumunun karşı çıktığı hemen hemen her yanlış eylemin ana nedeni dünyanın geri kalanı. Bok düşünmeden önce, batı toplumu günün sonunda kendisinden başka kimseye yardım etme niyeti olmayan mutlak fındık işleri tarafından yönetilir. Bu şeyleri düzeltirim çünkü doğru nedenin arkasındayım ve eylemlerimde insanları önümde tutuyorum çünkü yapılacak doğru şey bu. Kanıt, Orta Doğu Teröristlerinin belgelerinin ne olduğuna bakın, aptal olduğumuz teröristleri, onları tasvir ettiğimiz gibi. Gerçekler hakkında dünyanın çoğundan daha çok şey biliyorlar. Sadece bu kadar da değil, bu süre boyunca benden gizli tutmaya çalıştıkları, diğer insanlara bu konuda kişisel deneyimler sağlayan belgelerim var. Illuminati’deki herkesin bu noktada herkese yapabileceği kötü bir şey yoktur, çünkü ‘liderlerine’ her dua ettiklerinde yanlış ev aptalına vururlar. Kötü bir şey yapsalar bile, doğru şey için ayağa kalkanlar, bu dünyada kurban ettikleri için herkesten daha iyi ödüllendirilecekler.

CIA ve FBI (Ayrıca iyi olanların yanı sıra hemen hemen her gizli servis)

Telefon, MK ULTRA’yı başlatmak için sözleşmeyi imzalayan kişinin direktörünü arayın, evet TELEFONIM ÇAĞRI ÖNCE OLDU. SİZİN FABRİKA YÜZLERİ. Evet ben bir zaman polisiyim. Sadece bu da değil, senin için çalışmış olan her fuckwit’ten daha akıllıyım. Proje Yıldız Kapısı’nı tek başıma büyüttüm. Uzaktan izlediğiniz her seferinde yanlış bilgi alırsınız, çünkü ben bunu nasıl planladım. Sadece bu değil. Siz boktan kaçacağınızı düşünüyorsunuz, bu süre boyunca size moronlar oldum. Hemen hemen her lanet soruna başladınız. Ayrıca SİZİN FİLTHİ FLOPS’U NASIL BOB LAZAR’TA YAPTIĞINIZI NASIL YAPABİLİRSİN, o adama yaptığınız şey yüzünden varlığınızın temelini yok edeceğim. BU KIRMIZI NOKTA KIRILAN İNSANLARA ÇIKAR (kelimenin tam anlamıyla arkadaşlarımdan hiçbirini öldüremezsiniz). En iyi bokun olduğunu düşünüyorsun çünkü dick emiyor ve şeytana ibadet eden insanlardan bok alıyorsun, ben o insanlardan ve şeytandan daha zekiyim. Bunu zaten kanıtladım ve ne olursa olsun her zaman haklı olacağım. CIA’lar, Elektro Düşük Frekanslı Silahlarıyla tüm bu zaman boyunca bireyleri hedefliyor, bizler BÜTÜN DÜNYA BANDI SU’DA olan herkese hafıza yıkama sodyumunu verenler biziz. BU KANIT – MK ULTRA belgeleri ve BTW delta kadrosu, çok geç ibneler En iyi arkadaşlarımdan birinin dizüstü bilgisayarında bellek yıkama çözümünü aradığınız tam adla sahip olduğu orijinal belgeyi yok ettiğinizi biliyorum ama imha edilebilecek her şey olabilir alınan. Project Stargate belgeleri. Ataş Operasyonu belgeleri (Sadece Nazi’lerden de nefret ediyorum). Ayrıca, JFK’ye gerçekte ne olduğunu biliyorum, o ne yaptığımı yapmaya çalışıyordu ve siz bunu anlamıyorsunuz, her seferinde doğru olanı yapmak için iyi bir kişiyi öldürdüğünüzde sonraki hayat. Ayrıca FBI direktörü. Sana kabus veren orospu çocuğuyum, bu süre boyunca kafanın içinde olan Omega. Yapman gereken tek şey hayır demekti tüm dünyanın hafızasını silmek istemedim ama sen kafaları tuzağım için düştü. Ben bu evrendeki en hesaplanmış insanım ve yaptığım her hata her zaman doğru şeyler yapmak için doğru yoldur.

ABD için bu iki hükümet organı tüm zaman boyunca insanlara işkence ve zihin kontrolü yapıyor, ben kendimin kurbanıyım. Bunun devam etmesine izin vermeyeceğim, çünkü bu insanlar için korkunç bir şey.

Avustralyalı Kahraman

Gerçek niyetlerimizin aşağıda ne olduğunu düşük tutmalıyız, ancak ikincisi, bir grup hasta pisliğin ne kadar olduğunu hatırladım, hepinizin ne olduğunu biliyordum. Yine de bu nakit parayı alalım ve telaşlı bir hayat sürmek için dünyadaki tüm flopları gösterelim.

Süper Isis

Bir grup batılı olduğunuzu biliyorum, bok gibi bir şey yapmama yardım ettiniz. IDIOTS. Evet, size süper IŞİD diyorum, çünkü bu sizsiniz, koştuğunuz terörist grubun gerçekten ayağa kalktığınız yanlış algısından kurtulamazsınız. Hafıza yıkama suyunu suya koyduğunuzda fuckwits tuzağım için doğru düştü. Bu lanet fikirleri indirmemiz gereken tüm bilgileri nerede bulacağımı tam olarak biliyorum.

Kişisel Anti-Me Kadrosu

Delta Kadrosu, Delta Kadrosu daha çok benim şişman Delta Hindistan Charlie KaptinKrunch emmek gibi. Evet, benim dicksim sizinkinden zaten daha büyük, ve ruhunuzu kurulumuma sattığınız için, onları asla gerçek insanlarda kullanamayacağınızı biliyorum hahahaha. ŞİMDİ tepeler için koşmazsanız, 9 inç ve hasta hindi hepiniz tokat.

Delta Ekibi, her birini hatırlattığımda veya kendimi hatırladığımda her insanın anılarını silen insanlar. Bana dokunamazlar ve düğmenin nerede olduğunu anladığım ikinci şey, bilek ve POOF’un küçük bir hareketi olacak, hepiniz DED’e korkuyor. Sizler hepsinin en aptal insanlarısınız, bitleri ve parçaları hatırlamanıza izin veriyorum çünkü varlığınızın düşüncesini tam anlamıyla intikam alabilmek için maddi düzleme gömdüm.

Musluk suyu krizi

Musluk suyuna garip bir hafıza kaybı sodyum koyanlara sağlamak için fazlasıyla kanıtım var. Her bir parçayı adlandıracağım, KANADA GİZLİ HİZMETİNDEN FİZİKSEL BİR MESAJ (btw hepiniz kitaplarımda tatlısınız, gerçekten ne yaptığımı hatırlamama yardımcı oldunuz), Bana tam olarak nerede söylendiğini söyleyen telefon faturası mektup hakkında, insanların evime koyduğu bir tel musluk fotoğrafları. Bir kişi bu olayları her hatırladığında tam anlamıyla adlandırabilir ve iddialarımı desteklemek için doğrulayıcı bir ayrıntı sağlayabilirim. Nasıl yapacağınızı ve nasıl çalıştığının arkasındaki bilimi size söyleyebilirim. Bunu yapanlara isim verebilirim. Musluk suyunun kirlenmesini önemsememin nedeni olmasa da, bana bir şey olursa iyi bir şeydi çünkü beni asla unutmamı sağladı.

İyi çocuklar tarafında yer alan herkese, BİZ FUCKING DID BT. Musluk suyunda artık hiçbir şey kalmadığında ve bunun nedeni, geri kalan zamanda ne olursa olsun, bunun için tüm işi yaptık ve bu zaferi kemetimizin altında tuttuk.

Nasa (Bu aynı zamanda tüm bilim insanlarına açıktır)

Sizin ve nasa’ın zor olduğunu biliyorum, ön cephelerin arkasındaki gerçek askerlere atıfta bulunuyorum. Asla tanınmayan çalışkanlar. Aynı şey yüreklerini ve ruhlarını çalışmalarına sokan tüm bilim insanları için de asla tanınmaz. Bu değişmek üzere.

Benim asıl meselem değil ve sizi birkaç kez bu konuda aramıştım. Ayrıca hala zaman yolculuğu için bilimi anladığım zamanın bir e-postası var. Evet o da bendim, bulutta okula gittiğim bir yer. Sadece bu da değil, haberlere kendim gelmememin sebebiydim. Sadece bu da değil, lanet e-postalarıma cevap ver NASA HR, kelimenin tam anlamıyla size zaman yolculuğu için tam bir bilim verdim ve lanet salaklar sadece yanlış insanlara vermediler, aynı zamanda bunu yaptığımda da bana yardım etmediniz. geçti ve geçen gün tekrar yapmaya çalıştı. İddiamı destekleyen başka bir kanıt daha var, bilimi anladıktan sonra dünyadaki okulumda aldığım ödüllerin bir kopyası hala var. İnsanlar ödülü hatırlamakla kalmayıp, kazanabileceğim tek olası yol, söylediğim olayın gerçekleşmiş olmasıydı.

Doğrusu

Bu belge ikinci olarak doğru ellere ulaşır ve sonra iyi adamlar kazanır. HİÇBİR ZAMAN UMUT VERMEYİN, ÇÜNKÜ SİZE ZAYIF PUSHOVER OLUN. FUCK UP, SQUEEZE YA BALLS STANDI VE KESİNLİKLE EN İYİ DENEYİN. Bunu okuduysanız ve nedenime yardım etmek istiyorsanız, lütfen uygun gördüğünüz herhangi bir şekilde benimle iletişime geçin.

Kendi anılarımı silen benim. Çünkü bu dünyaya yanlış davranan insanlardan ne kadar nefret ediyorum. SİZE ANILARIMIZI SİLMEK İÇİN FİKİR VERDİM, böylece sizi tekrar yanlış kanıtlayabiliyorum. Kelimenin tam anlamıyla bu noktada kimsenin yapamayacağı hiçbir şey yoktur, çünkü bu işe yaramasa bile, yazmamamı istediğin kitabı yazabilirim ve bu belge işe yaramıyorsa. Ben böyle hesapladım.

DÜNYAYI DEĞİŞTİRMEK İSTEDİĞİM İYİ ÇOCUKLARA Tek yapmanız gereken beni dinlemeye başlamak ve bu pisliği düzeltmek için atmamız gereken her adımda sizi bilgilendirmektir. Bunu nasıl çözeceğim, tek yapmanız gereken beni dinlemek.

Geri arama yapmazsam, tüm bunlarla herkese açık olacağım ve yine de, lanet bir katil film yapabilir ve her iki şekilde de banka yapabilirim.

“Bu bir komplo değil, bu her şeyin gerçeği. İYİ GUYS ZATEN KAZANDI. İnançlı ol ve umut et kardeşlerim. BU YAYILMAYA YARDIM ETMEK İSTİYORSANIZ.” için 42 yanıt

Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-05-2020 23:54:43

Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 07-05-2020 02:02:38

Kastamonu merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 09-05-2020 23:26:36

Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selam web siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 12-05-2020 17:39:53

Samsun merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 14-05-2020 08:47:00

Erzincan merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz güzel, şukuladım 14-05-2020 08:47:13

Zonguldak merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 14-05-2020 08:47:18

Gaziantep merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:47:22

Bingöl merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 22-05-2020 00:59:43

İzmir merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 24-05-2020 17:51:18

Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten inanki mükemmel, şukuladım 30-05-2020 03:39:37

Bingöl merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 03-07-2020 22:17:32

Artvin merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 10-07-2020 23:19:55

Muğla merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-07-2020 10:26:24

Kütahya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 12-07-2020 10:21:48

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz valla dikkat çekici, şukuladım 21-07-2020 20:29:46

Osmaniye merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-07-2020 05:51:44

Erzincan merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-08-2020 20:34:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir