Tamam, YouTube’umda her zaman politik şeyler, komik videolar, komplo teorileri, vb. İzliyorum (ama asla “Trump” aramam) Ana sayfamın en üstünde HER ZAMAN bir Trump reklamı var! Ben bir Trump destekçisi DEĞİLİM! Bu neden oluyor ? Her zaman aynı reklam da değildir. Pro Trump reklamları ve anti Biden / Demokratik reklamlar. Kaldırabileceğim diğer reklamlar ama bunlar değil … Denedim

Birisi neler olduğunu açıklayabilir mi?

Author

82 Comments

1. elif yılmaz Reply

Slm paylaşım vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

2. Afyon merkezden ben gaye. Slm web siten valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-08-2020 09:10:15

3. Merhaba herkese siten cidden çok güzel, face de paylaştım

4. Merhaba paylaşım harbiden hayran edici, teraziye tıkladım

5. Osmaniye merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz cidden güzel, teşekkürler 23-08-2020 04:55:17

6. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun 26-08-2020 18:50:28

7. Balıkesir merkezden ben Aylin. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, sağolun 10-09-2020 18:23:14

8. Selam herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selam herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

10. selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Merhabalar paylaşımınız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Kırklareli merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa valla çok iyi, face de paylaştım 02-10-2020 11:21:38

13. İstanbul merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi valla iyi, teşekkürler 08-10-2020 10:23:26

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha iyi, şukuladım , elif yılmaz – 192

15. Karabük merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım 17-10-2020 06:08:35

16. Bayburt dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Selamlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , memo – 295

17. Çanakkale merkezden ben emin. Mrb sayfanız gerçekten mükemmel, sağolun 23-10-2020 02:54:12

18. İstanbul merkezden ben gaye. Mrb paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler 26-10-2020 17:37:03

19. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 337

20. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

21. merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Selam sayfanız vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 102

24. elif yılmaz Reply

Merhaba web siten gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım

25. Diyarbakır dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Selam paylaşımın inanılmaz çok iyi, saolun , emin – 124

26. Ağrı dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Selam herkese bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 113

27. Kayseri dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . selamun aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, teşekkürler , memo – 499

28. Selamlar paylaşım cidden hayran bıraktı, sağolun

29. Merhabalar web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . merhaba arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, tebrikler , elif yılmaz – 225

31. Konya merkezden ben ali. Merhaba web siteniz harbiden iyi, tebrikler 28-12-2020 03:19:58

32. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha hayran bıraktı, tebrikler , memo – 187

33. Gürbüz Reply

Afyon merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 05-01-2021 20:15:03

34. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 415

35. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Slm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-01-2021 04:03:03

36. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Slm web siten vallaha iyi, teşekkürler , hatice – 403

37. Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

38. Hakkari dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Mrb paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 297

39. Batman dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 433

40. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , ali – 3

41. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 290

42. Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, şukuladım

43. Balıkesir merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 05-03-2021 01:44:42

44. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 299

45. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Mrb siteniz inanılmaz çok güzel, tebrikler , Emine – 36

46. Eskişehir dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 80

47. Merhaba herkese sayfa inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

48. Merhaba herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Selam web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

50. Bingöl merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 07-04-2021 15:37:56

51. Ankara merkezden ben emin. Mrb web siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun 13-04-2021 08:28:28

52. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 31

53. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, şukuladım

54. Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

55. Tekirdağ dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 291

56. Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Kocaeli dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Selamlar sayfan inanki çok iyi, saolun , ali – 359

58. Kütahya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, saolun 19-05-2021 18:13:32

59. Selam herkese web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

60. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

61. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Selam web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım , gaye – 281

62. Batman merkezden ben mehmet. Merhabalar sayfa ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 12-06-2021 19:41:27

63. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 64

64. Selam herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım

65. Selam sayfan gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

66. Kırıkkale merkezden ben emin. Selamlar siten harbiden güzel, teraziye tıkladım 23-06-2021 04:59:12

67. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 359

68. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

69. Kayseri dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Merhabalar siteniz inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 118

70. İstanbul merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 03:19:39

71. Trabzon dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 233

72. Bu konu : ” Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları ” çok güzel. Selamlar sayfanız süper ötesi güzel, tebrikler , gaye – 73

73. Eskişehir dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 205

74. Gümüşhane dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Selamlar sayfanız vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , Emine – 442

75. Çorum merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, şukuladım 27-07-2021 05:52:18

76. Nevşehir dan kimler var. Bu bir komplo olabilir mi? Trump YouTube reklamları . Selamın aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Hasan – 36

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link