Birden fazla maskenin önerilmesi bana mantıklı gelmiyor. Ayrıca piyasadaki pek çok farklı türde maskeyle … insanların güvenebileceği daha homojen bir ürüne sahip olmamalıyız. Eğer bu inanç gerçekten garantilenseydi. Birden fazla maske gerçekten yardımcı olduysa, neden ilk başta bu kadar etkili olacak şekilde tasarlanmış maskeleri satmıyorlar? Bununla ilgili bazı ekonomik haberler alıyorum. Biri aşırı miktarda maske ve şimdi medya onları raflardan çıkarmak için birden fazla maske takmaya çalışıyor (umarım yakında gerekli olmayacaklarını öngörerek). Ayrıca, bu kadar zeki ve ilerlemişsek, o zaman neden havada maske konusu var, bu noktada araştırma ve etkili ürünlerin eksikliği bana bunun buna değecek kadar ciddiye alınmadığını söylüyor. Bu konuda sınırda değilim, sadece içeri girdiğimiz bs’ye dikkat çekiyorum. Simon’un bir çeşit çarpık versiyonu diyor.

Author

19 Comments

1. Şırnak merkezden ben . Selam herkese web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 02-02-2021 08:52:32

2. Bolu dan kimler var. Bu bir maske direği! . Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 31

3. Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler

4. Selam herkese web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım

5. Selamlar web sitesi süper ötesi iyi, face de paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. Bu bir maske direği! . Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 444

7. Gaziantep dan kimler var. Bu bir maske direği! . Selam paylaşımınız inan ki güzel, teşekkürler , ali – 217

8. Merhaba web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Selamlar web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

10. Hakkari dan kimler var. Bu bir maske direği! . selam arkadaşlar paylaşım vallaha çok güzel, face de paylaştım , memo – 12

11. Kastamonu merkezden ben memo. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 27-02-2021 08:46:20

12. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın yeminle hayran bıraktı, tebrikler 01-03-2021 17:16:38

13. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 02-03-2021 20:06:07

14. Artvin merkezden ben memo. Selamlar web siten inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-03-2021 01:54:08

15. Muş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, şukuladım 20-03-2021 21:06:14

16. elif yılmaz Reply

Edirne dan kimler var. Bu bir maske direği! . Merhaba herkese sayfanız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 56

17. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

18. Bursa merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 10-04-2021 20:35:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link