Bu alt? https://www.reddit.com/r/COVID19positive/comments/oij8qt/everyone_mostly_fully_vaccinated_gets_covid_at/?utm_medium=android_app&utm_source=share

Kaba olmaya veya bir şey başlatmaya çalışmıyorum ama bunlar sadece aşı olduktan sonra covid’e yakalanmakla ilgili tonlarca anekdot hikayesi. Yoksa vaxx çalışmıyor mu?

Bu, teknokrasi kültünün aşılanmış ve aşılanmamışlar arasındaki ayrımı değiştirmeye yönelik bir oyunu mu ve kasten aşıyı elde etmek için mantık dışı akıl yürütmeyi teşvik etmek mi?

Sadece neler olduğunu bilmek istiyorum.

…Scoripoe tarafından gönderildi
[comments]

Author

50 Comments

1. Bursa merkezden ben Emine. Merhaba web siten harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 12-07-2021 04:53:20

2. selam arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, saolun

3. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 135

4. Bartın dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Slm web sitesi vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 22

5. Sivas dan kimler var. Bu bir şaka mı? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 438

6. Muğla merkezden ben ali. Selam sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 12-07-2021 04:56:52

7. Mardin dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 221

8. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 417

9. Aksaray dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Merhaba bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 345

10. Selamlar paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Selamlar paylaşımın inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

12. Sakarya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-07-2021 05:41:25

13. Kastamonu merkezden ben . Mrb sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler 12-07-2021 05:43:32

14. Manisa dan kimler var. Bu bir şaka mı? . selam arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 74

15. Balıkesir merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten iyi, tebrikler 12-07-2021 05:46:27

16. Gürbüz Reply

Yozgat dan kimler var. Bu bir şaka mı? . merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 447

17. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

18. Karaman dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Selam paylaşımın valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 12

19. Aksaray dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 475

20. Sinop dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 23

21. Ağrı dan kimler var. Bu bir şaka mı? . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım , memo – 122

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 309

23. Burdur merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, sağolun 15-07-2021 08:19:35

24. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , mehmet – 37

25. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 190

26. Zonguldak dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Selam herkese paylaşımın inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 455

27. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 282

28. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , – 28

29. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 67

30. Gürbüz Reply

Tokat merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2021 22:46:47

31. Çorum merkezden ben . Slm web siten valla hayran bıraktı, saolun 30-07-2021 20:29:01

32. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 377

33. Ağrı merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım 03-08-2021 10:59:30

34. Bolu dan kimler var. Bu bir şaka mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 81

35. Batman merkezden ben ahmet. Mrb sayfan vallaha billaha dikkat çekici, saolun 03-08-2021 15:03:04

36. Şanlıurfa dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Mrb paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 375

37. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , ali – 344

38. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım , – 71

39. Bu konu : ” Bu bir şaka mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla mükemmel, linkedinde paylaştım , – 404

40. Batman merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız ciddiyim güzel, face de paylaştım 26-08-2021 20:17:35

41. Amasya dan kimler var. Bu bir şaka mı? . merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, saolun , Aylin – 219

42. Iğdır dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Selam siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 499

43. Bolu merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 01-09-2021 14:52:23

44. selam arkadaşlar web siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

45. Ankara dan kimler var. Bu bir şaka mı? . Merhaba web siteniz inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 25

46. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

47. Isparta merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-09-2021 11:54:07

Write A Comment