Bu lanet olası bir virüsle ilgili değil.

O kadar sinir bozucu ki, bunu hemen kaldırılmadan yayınlayabileceğim yaklaşık 2 alt dizinden biri. Ne yazık ki bu, onu okuyacak kişilerin yalnızca onu zaten bilen ve zaten aynı şeyi söyleyen insanlar olduğu anlamına geliyor!

“Diğer taraf” – aslında sadece saf arkadaşlarımız ve aile üyelerimiz (sevdiğimiz ama kafamızı duvarlara vurarak geçmeye çalışırken) – BÜTÜN İNTERNET’i yaymak, güçlendirmek ve önyargılarını doğrulamak için var. Sahip olduğumuz tek şey birbirimiz.

İnsanlara nasıl ulaşırız? İnsanlar sadece bu kritik anda bir araya gelebilseydi, insanlık etrafımızda dikilen baskıcı sistemden kurtulma şansına sahip olurdu. Biz konuşurken tuğlalar yerine taşınıyor. Bir gün, Berlin halkının 1961’de yaptığı gibi uyanıp, bir gecede bir bölme duvarının yükseldiğini görecek miyiz?

Author

44 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . selamun aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 383

2. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi cidden mükemmel, sağolun , ali – 104

3. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selam herkese web sitesi gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 457

4. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Kocaeli merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2021 09:44:52

6. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-08-2021 09:45:50

7. Tokat dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . merhaba arkadaşlar web siten harbiden iyi, sağolun , – 241

8. Antalya merkezden ben ahmet. Selam web siteniz gerçekten güzel, twitter da paylaştım 07-08-2021 09:57:34

9. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selam sayfa harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 387

10. Selam web siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

11. Ardahan merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 07-08-2021 10:13:41

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

13. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, twitter da paylaştım , Emine – 132

14. Afyon dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 379

15. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten çok güzel, face de paylaştım , hatice – 48

16. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , doruk – 376

18. Balıkesir merkezden ben mehmet. Selam web siteniz vallaha billaha mükemmel, saolun 07-08-2021 10:22:17

19. Artvin merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 07-08-2021 10:22:45

20. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 386

21. Bolu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 07-08-2021 10:27:16

22. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, teşekkürler

23. Bilecik dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . Mrb siteniz inanki güzel, teraziye tıkladım , memo – 337

24. Selamlar web sitesi vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

25. Ordu dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . Merhaba herkese paylaşımın yeminle dikkat çekici, teşekkürler , memo – 496

26. Hakkari dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . Merhaba herkese web sitesi valla iyi, linkedinde paylaştım , emin – 211

27. Isparta merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-08-2021 10:33:20

28. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, saolun , Aylin – 374

29. Slm paylaşım gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

30. Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

31. Denizli dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 420

32. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 330

33. Slm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

34. selam arkadaşlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, şukuladım

35. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle hoşuma gitti, sağolun , banu – 335

36. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha hayran bıraktı, saolun , ziya – 424

37. Ağrı dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , – 189

38. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 416

39. Kastamonu merkezden ben mehmet. Mrb sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 18:31:41

40. Muğla dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . Selam sayfan cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 190

41. Burdur dan kimler var. Bu bir virüsle ilgili değil . Mrb sayfa inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , memo – 462

42. Bu konu : ” Bu bir virüsle ilgili değil ” çok güzel. Selam bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 311

Write A Comment