Nispeten basit bir NWO’nun ele geçirilmesinin önündeki en büyük engel, ortalama bir Amerikalının “özgür” kalma iradesidir (bu özgürlüğün gerçekliğini şimdilik bir kenara bırakalım).

Ayakta durduklarında, kendi kendini yok eden bir iç savaşta iyi silahlanmış Amerikan milislerinin iyi bir yığınıyla karşılaşacaklar. İrademizi, yaşadığımız bir dizi kilitlenme ve diğer acımasız önlemlerle kırmayı planladıklarına inanıyorum. Eğer kavga edecek olan Amerikan vatandaşlarının yüzdesini ~% 10’a indirebileceklerse, bu isyanı nispeten hızlı bir şekilde düşürmeye hazır olacaklar. Bu noktaya kadar, o noktada bize karşı açıkça döndürülecek olan geri kalan birliklerin / polisin tam desteğine de sahip olacaklardı.

Covid’in kasıtlı olarak serbest bırakılıp bırakılmadığı önemli değildir, çünkü her iki şekilde de açıkça yararlanırlar. Ayrıca, yaklaşmakta olan büyük etkinlik hakkında spekülasyon yapmak istemiyorum, ancak bu soru için en iyi tahmininizi duymak istiyorum, çünkü bu oyunda üzerinde herhangi bir kontrole sahip olduğumuz tek şey bu:

Bunu başarmak için kaç kez bizi kafeslerimize geri koymak zorunda kalacaklarını düşünüyorsunuz? Hangi zaman diliminde?

Author

87 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-07-2020 05:10:50

2. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 01-07-2020 07:23:08

3. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım

4. Kayseri merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-07-2020 15:06:19

5. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Hakkari merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 14-07-2020 15:01:52

7. Konya merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 23-07-2020 09:29:07

8. Kırşehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, saolun 25-07-2020 04:30:37

9. Ankara merkezden ben ali. Mrb sayfa vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2020 06:51:26

10. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım

11. Malatya merkezden ben mehmet. Selam sayfa inan ki güzel, teraziye tıkladım 09-08-2020 15:51:34

12. Yalova merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım 15-08-2020 15:38:19

13. Aksaray merkezden ben Emine. Merhabalar bu web sitesi harbiden mükemmel, tebrikler 18-08-2020 05:29:24

14. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım

15. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım

16. Van merkezden ben ziya. Selamlar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 06-09-2020 05:24:40

17. Isparta merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım 06-09-2020 13:29:45

18. Selam web siteniz yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

19. Kastamonu merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 28-09-2020 03:17:34

20. Amasya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:25:52

21. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, teraziye tıkladım

22. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Merhaba siten yeminle çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 117

23. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 432

24. Şırnak merkezden ben memo. Mrb sayfa vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 20-10-2020 22:44:03

25. Tekirdağ dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Merhabalar web siten cidden hayran bıraktı, şukuladım , Emine – 477

26. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Merhabalar paylaşım harbiden çok güzel, tebrikler , memo – 405

27. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi yeminle hayran edici, sağolun

28. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, saolun , Gürbüz – 447

29. Ardahan dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Selam herkese sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , memo – 437

30. Diyarbakır merkezden ben memo. Slm sayfa ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 12-11-2020 05:15:24

31. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 151

32. Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

33. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selamın aleyküm siten harbiden iyi, şukuladım , doruk – 370

34. Tokat merkezden ben ziya. Selamlar web siten inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-11-2020 00:31:32

35. Hakkari dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . selamun aleyküm siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 119

36. Manisa dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Mrb paylaşımın inanılmaz mükemmel, tebrikler , doruk – 246

37. Merhaba siten cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

38. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selam herkese web siten valla hayran edici, saolun , ali – 444

39. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , memo – 104

40. Rize dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Merhaba herkese web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 400

41. Konya merkezden ben emin. Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 19-12-2020 12:08:15

42. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 128

43. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , emin – 270

44. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 346

45. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

46. selamun aleyküm siten valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

47. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

48. Merhaba paylaşım valla çok güzel, twitter da paylaştım

49. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden iyi, tebrikler , doruk – 249

50. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Mrb paylaşım harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 23

51. Merhabalar sayfan harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Erzincan merkezden ben Emine. Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-01-2021 17:18:53

53. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Slm bu web sitesi gerçekten iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 161

54. Bartın dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Selam paylaşımınız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 171

55. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın gerçekten güzel, sağolun 21-01-2021 19:10:15

56. Kayseri merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 21-01-2021 23:32:15

57. Düzce merkezden ben . Merhaba herkese sayfa ciddiyim iyi, face de paylaştım 09-02-2021 07:34:54

58. Mrb web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

59. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 440

60. Kastamonu merkezden ben emin. selamun aleyküm siten inanki güzel, twitter da paylaştım 14-02-2021 06:54:21

61. Şanlıurfa dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, tebrikler , ali – 308

62. Tokat merkezden ben gaye. Selam web sitesi süper ötesi hayran edici, tebrikler 22-02-2021 15:02:37

63. Selamın aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım

64. Niğde dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 388

65. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selam herkese siten cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 103

66. Ağrı dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Slm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , – 417

67. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, saolun

68. Muğla dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Merhabalar sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım , mehmet – 407

69. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 155

70. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun , memo – 483

71. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

72. Kastamonu dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ali – 51

73. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

74. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

75. İstanbul dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . merhaba arkadaşlar paylaşımın valla güzel, teraziye tıkladım , ahmet – 125

76. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha iyi, şukuladım , ali – 314

77. Iğdır merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 17:20:20

78. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , doruk – 473

79. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Selamlar siten yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 142

80. Tunceli merkezden ben Aylin. Slm bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-05-2021 18:15:25

81. Bu konu : ” Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 236

82. Van dan kimler var. Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru) . selamun aleyküm bu web sitesi harbiden çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 44

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link