Kategoriler
Genel

Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru)

Nispeten basit bir NWO’nun ele geçirilmesinin önündeki en büyük engel, ortalama bir Amerikalının “özgür” kalma iradesidir (bu özgürlüğün gerçekliğini şimdilik bir kenara bırakalım).

Ayakta durduklarında, kendi kendini yok eden bir iç savaşta iyi silahlanmış Amerikan milislerinin iyi bir yığınıyla karşılaşacaklar. İrademizi, yaşadığımız bir dizi kilitlenme ve diğer acımasız önlemlerle kırmayı planladıklarına inanıyorum. Eğer kavga edecek olan Amerikan vatandaşlarının yüzdesini ~% 10’a indirebileceklerse, bu isyanı nispeten hızlı bir şekilde düşürmeye hazır olacaklar. Bu noktaya kadar, o noktada bize karşı açıkça döndürülecek olan geri kalan birliklerin / polisin tam desteğine de sahip olacaklardı.

Covid’in kasıtlı olarak serbest bırakılıp bırakılmadığı önemli değildir, çünkü her iki şekilde de açıkça yararlanırlar. Ayrıca, yaklaşmakta olan büyük etkinlik hakkında spekülasyon yapmak istemiyorum, ancak bu soru için en iyi tahmininizi duymak istiyorum, çünkü bu oyunda üzerinde herhangi bir kontrole sahip olduğumuz tek şey bu:

Bunu başarmak için kaç kez bizi kafeslerimize geri koymak zorunda kalacaklarını düşünüyorsunuz? Hangi zaman diliminde?

“Bu bir yıpratma savaşıdır (bir teori ve soru)” için 9 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben doruk. Selamlar sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-07-2020 05:10:50

Balıkesir merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran edici, teraziye tıkladım 01-07-2020 07:23:08

Kayseri merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-07-2020 15:06:19

Hakkari merkezden ben gaye. Merhabalar sayfanız cidden hayran edici, teraziye tıkladım 14-07-2020 15:01:52

Konya merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 23-07-2020 09:29:07

Kırşehir merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, saolun 25-07-2020 04:30:37

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir