Çoğunlukla sadece modlara ve bu abonenin üyelerine teşekkür etmek istiyorum.

Anayasayı korumak ve Tanrı’nın verdiği ilk değişiklik hakkımızı savunmak için.

İlk değişiklik tüm özgürlüklerimizin temelidir, onsuz diğer değişikliklerin hiçbirine sahip olamazsınız çünkü bunların tümü ifade özgürlüğünden kaynaklanmaktadır ..

Kendi fikrinize sahip olma ve onu ifade etme özgürlüğü.

Reddit’te paylaştığım bilgileri paylaştığım için sayısız abonelikten men edildim …

Ve hepsi modlar buna katılmadığı için, beni yanlış kanıtlayamıyorlar, hiçbir meşru argümanları yok.

Ama yine de insanların gerçeği öğrenmesini engellemek istiyorlar, bunu yapmanın tek yolu, beni göndermekten men etmektir …

Bu, hala yayınlamama izin verilen tek abonelerden biri …

Gerçeği görmemeyi seçen ya da beklenen hakikatten hemen zarar gören ve endişelerimin en küçüğü olan insanlarla hala alay konusu olsam da …

İnsanlar anlamadıklarından korkarlar.

Bununla birlikte, gerçek komplo, bu yıkımı bilerek ve bilmeyerek destekleyen insanlar olan tüm Topluluğumuzu altüst etmesine izin verilen ücretsiz bilginin kontrolüdür.

Yararlı aptallar ve Marksist propagandacılar benzer …

Alay ile mutlu bir şekilde yüzleşeceğim, çünkü bunun gerçeği etkilemediğini biliyorum …

Gerçek, var olması için sizin inancınızı gerektirmez.

Sahte anlatım …

Söylemek istediğim tek şey bu, çoğunuzun muhtemelen paylaştığım şeye katılmadığınızı bildiğim halde …

Amerika’yı var olmak için harika bir yer yapan şey ne olursa olsun hala yayınlamama izin veriliyor …

Çünkü benim fikrimi ne kadar aptalca düşündüğünüz önemli değil, gerçekler yokmuş gibi davranmanız veya kulaklarınızı tıkayıp kafanızı sonsuza kadar kuma gömmeniz önemli değil …

Önemli olan burada durup bunu size olduğu gibi anlatmama izin vermem. Beğenseniz de beğenmeseniz de ….

Ve bunun için teşekkür ederim. ❤️

Benim sonsuz saygı ve minnettarlığıma sahipsiniz.

24 Comments

1. Mrb siten vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, saolun , banu – 91

3. Nevşehir dan kimler var. Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … . Selam herkese web siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , emin – 489

4. Bayburt merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi gerçekten iyi, şukuladım 23-05-2021 10:30:13

5. Tokat dan kimler var. Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … . Selam herkese sayfa ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , ali – 131

6. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, tebrikler

7. Kastamonu dan kimler var. Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … . selamun aleyküm paylaşımın valla iyi, teşekkürler , banu – 89

8. Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 209

9. Aydın dan kimler var. Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … . Selam bu web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 235

10. Mrb web sitesi vallaha çok güzel, twitter da paylaştım

11. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

12. Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. Selam web sitesi valla çok iyi, teşekkürler , ali – 154

13. Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha güzel, şukuladım , mehmet – 407

14. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 23-06-2021 03:58:05

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 325

16. Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , doruk – 190

17. Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 380

18. Mersin dan kimler var. Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … . Selam paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 168

19. Elazığ merkezden ben ahmet. Selam herkese web siteniz ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 15-07-2021 09:56:04

20. Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, sağolun , Emine – 136

21. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu biraz konu dışı, ama bir şekilde bir komplo … ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 168

23. Tunceli merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, şukuladım 24-07-2021 20:12:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link