Öyleyse konuşursak …. ekşi kemerler ve özgürlük savaşçıları, ağzına tıkılan medya ve komünizmden manipülasyonunuzla nefesinizi koruyor, bu görüşü seviyoruz ve bu site içinde konuşma hakkını korumak için her şeyi yapacağız, dünyayı kurtarmaya çalışmayı bırak, TASARRUF İSTEMİYOR

Author

26 Comments

1. Gürbüz Reply

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selam sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 22-01-2021 06:13:31

2. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam paylaşım yeminle çok iyi, teşekkürler 22-01-2021 06:29:38

3. Mrb paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım

4. Diyarbakır dan kimler var. Bu bloga sızmaya çalışan herhangi bir “KABUL ETMEME” teorisyeniyle tartışacağım! Bir sebepten dolayı buna “KONSPIRACY” deniyor . Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 415

5. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfan inan ki mükemmel, tebrikler 23-01-2021 02:04:38

6. Adıyaman merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, saolun 23-01-2021 02:37:44

7. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

8. Ankara dan kimler var. Bu bloga sızmaya çalışan herhangi bir “KABUL ETMEME” teorisyeniyle tartışacağım! Bir sebepten dolayı buna “KONSPIRACY” deniyor . Selamlar siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 185

9. Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran edici, saolun

10. Eskişehir merkezden ben banu. Merhabalar sayfa valla güzel, tebrikler 01-02-2021 13:51:25

11. Denizli merkezden ben . Selamın aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, saolun 01-02-2021 20:09:57

12. Kilis dan kimler var. Bu bloga sızmaya çalışan herhangi bir “KABUL ETMEME” teorisyeniyle tartışacağım! Bir sebepten dolayı buna “KONSPIRACY” deniyor . Merhaba herkese sayfa valla mükemmel, teşekkürler , – 174

13. Aydın merkezden ben ziya. Selamlar sayfa vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım 11-02-2021 23:44:34

14. elif yılmaz Reply

Selam herkese web siten vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

15. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu bloga sızmaya çalışan herhangi bir “KABUL ETMEME” teorisyeniyle tartışacağım! Bir sebepten dolayı buna “KONSPIRACY” deniyor ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 351

17. Çanakkale merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın inanki hayran edici, saolun 05-03-2021 09:31:41

18. Bu konu : ” Bu bloga sızmaya çalışan herhangi bir “KABUL ETMEME” teorisyeniyle tartışacağım! Bir sebepten dolayı buna “KONSPIRACY” deniyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla hoşuma gitti, saolun , ziya – 167

19. Karaman merkezden ben ziya. Selam paylaşım cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 14-03-2021 02:26:19

20. Tokat dan kimler var. Bu bloga sızmaya çalışan herhangi bir “KABUL ETMEME” teorisyeniyle tartışacağım! Bir sebepten dolayı buna “KONSPIRACY” deniyor . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 124

21. Selam herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

22. Merhaba siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Isparta dan kimler var. Bu bloga sızmaya çalışan herhangi bir “KABUL ETMEME” teorisyeniyle tartışacağım! Bir sebepten dolayı buna “KONSPIRACY” deniyor . Mrb siteniz inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ali – 300

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link