Herkes Covid’le işi bitmek üzereyken ve isyan etmeye hazır olduğunda – daha sonra II.Dünya Savaşı başlayacak – hayatta kalma umuduyla herkesin geçici milliyetçiliğini normale döndürmek. Bu noktada savaş olacak bir sonraki bölüme gireceğiz. Hangi olay herkesin unutmasına ya da en azından Covid’i arka plana atmasına neden olacak kadar büyük? İkinci Dünya Savaşı biraz iklim değişikliğiyle birleşti (çünkü bu noktada iklim değişikliği ile birleşmeyen şey). Sadece bulduğum boktan bir teori – eleştirmekten, eleştirmekten veya silmekten çekinmeyin. İyi günler 👏🏽

Author

26 Comments

1. Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 00:35:16

2. Kars dan kimler var. Bu Bölümün Sonu Oyunu . Mrb sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 394

3. Selam web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım

4. Batman merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım 27-04-2021 10:43:05

5. selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bu konu : ” Bu Bölümün Sonu Oyunu ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Aylin – 392

7. Ankara dan kimler var. Bu Bölümün Sonu Oyunu . Selamın aleyküm sayfan valla dikkat çekici, saolun , emin – 52

8. Ardahan merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok iyi, saolun 10-05-2021 04:00:22

9. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Slm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-05-2021 23:33:15

10. Slm bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

11. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Bu Bölümün Sonu Oyunu . Selam herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , Gürbüz – 117

12. Samsun merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2021 11:36:13

13. Eskişehir dan kimler var. Bu Bölümün Sonu Oyunu . Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 415

14. Gümüşhane merkezden ben . selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 09-06-2021 14:44:54

15. Sakarya merkezden ben banu. Selam sayfa inan ki çok güzel, facebookta paylaştım 22-06-2021 20:17:30

16. Selamlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

17. Bu konu : ” Bu Bölümün Sonu Oyunu ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 186

18. Bu konu : ” Bu Bölümün Sonu Oyunu ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz iyi, sağolun , ahmet – 294

19. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-07-2021 23:42:03

20. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Bu Bölümün Sonu Oyunu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki dikkat çekici, sağolun , emin – 113

22. Artvin dan kimler var. Bu Bölümün Sonu Oyunu . selam arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 36

23. Kırıkkale dan kimler var. Bu Bölümün Sonu Oyunu . merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 387

24. Giresun dan kimler var. Bu Bölümün Sonu Oyunu . Selam paylaşım valla ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 267

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link