Herkes Covid’le işi bitmek üzereyken ve isyan etmeye hazır olduğunda – daha sonra II.Dünya Savaşı başlayacak – hayatta kalma umuduyla herkesin geçici milliyetçiliğini normale döndürmek. Bu noktada savaş olacak bir sonraki bölüme gireceğiz. Hangi olay herkesin unutmasına ya da en azından Covid’i arka plana atmasına neden olacak kadar büyük? İkinci Dünya Savaşı biraz iklim değişikliğiyle birleşti (çünkü bu noktada iklim değişikliği ile birleşmeyen şey). Sadece bulduğum boktan bir teori – eleştirmekten, eleştirmekten veya silmekten çekinmeyin. İyi günler 👏🏽

Author

5 Comments

1. Mardin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 00:35:16

2. Kars dan kimler var. Bu Bölümün Sonu Oyunu . Mrb sayfan vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , emin – 394

3. Batman merkezden ben Hasan. Selam herkese web sitesi valla çok güzel, face de paylaştım 27-04-2021 10:43:05

4. selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link