Sola oy verenlerin Joe Biden’ın kazanmasını istediğine dürüstçe inanmıyorum. Şimdiye kadar herhangi bir başkanın en çok oyuna sahip olduğuna içtenlikle inanmıyorum. Belli ki bir şeyler yanlış. Ortak bir zemine ulaşmak için bir an seçeceksek, şimdi olur. Kimse Epstein’ı sevmez ve herkes / herkes karışabilir. Trump, Assange’ı hapiste tutmak dışında kimseyi hapse atmadı.

Şimdi, daha önce yapamadığınız insanlarla farklılıkları uzlaştırmak için iyi bir zaman olabilir. Geleceğin kolaylaşacağını sanmıyorum.

Author

17 Comments

1. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Bu, “bölünmeyi iyileştirmek” için en iyi zaman olabilir. . Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 326

2. Bu konu : ” Bu, “bölünmeyi iyileştirmek” için en iyi zaman olabilir. ” çok güzel. Selam siteniz vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 181

3. Bu konu : ” Bu, “bölünmeyi iyileştirmek” için en iyi zaman olabilir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 60

4. Kayseri merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web sitesi valla çok iyi, sağolun 25-02-2021 05:23:08

5. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 25-02-2021 05:23:19

6. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. Zonguldak dan kimler var. Bu, “bölünmeyi iyileştirmek” için en iyi zaman olabilir. . Merhabalar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 178

8. Samsun dan kimler var. Bu, “bölünmeyi iyileştirmek” için en iyi zaman olabilir. . selam arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 167

9. Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım

10. Eskişehir merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, teşekkürler 26-02-2021 17:19:23

11. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, twitter da paylaştım

12. Selam sayfa yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Burdur merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler 10-04-2021 18:59:37

14. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 12-04-2021 20:34:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link