https://t.me/real_DonaldJTrump/13687

Çoğu düşünen insan, 2020 seçimlerinde yaygın bir seçim sahtekarlığı olduğunu biliyor. TDS’li solcular bile biliyor. Elbette, haberlerin gerçek olduğunu düşünen bazı moronlar, onları seçim sahtekarlığı gerçeğiyle karşı karşıya getirirseniz vahşi bir hayvan gibi tartışacaktır, ancak bu insanlar yine de uyurgezer. Bunu söyledikten sonra, işte ovmak – önemli değil. %100 kanıtlasan bile. Anderson Cooper “evet seçimde hile yapıldı, işte tüm kanıt burada” dese de hiç önemli olmayacak. Hepsi sadece “Yapmak zorundaydık çünkü Truuuuump” diyecekler.

Bu yüzden Arizona dolandırıcılığı ortaya çıktığında, hiçbir şeyi atlamazlar. Alaycı kuş medyası onlara “turuncu adam kötü” dedi, bu yüzden Trump’tan kurtulan her şeyin kabul edilebilir olduğunu düşünecekler. Bu insanlar hasta. Tahammül etmeyecekleri hiçbir şey yok. Onlara “Trump’tan kurtulmak için x kadar çocuğu öldürmemiz gerekiyor” deseydiniz, kabul ederlerdi. Biz buraya nasıl geldik?

…BlindingTwilight tarafından gönderildi
[comments]

26 Comments

1. Bu konu : ” Bu bu bu buuut Truuump!! ” çok güzel. Merhabalar siten valla dikkat çekici, sağolun , Emine – 307

2. Nevşehir dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . Merhaba bu web sitesi inanki çok güzel, sağolun , ali – 373

3. Bartın merkezden ben ahmet. Selam sayfan harbiden dikkat çekici, sağolun 03-07-2021 18:19:31

4. Ağrı dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . Selamlar web siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 498

5. Bu konu : ” Bu bu bu buuut Truuump!! ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 56

6. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Bu konu : ” Bu bu bu buuut Truuump!! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 418

8. Bu konu : ” Bu bu bu buuut Truuump!! ” çok güzel. Mrb paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 309

9. Malatya dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok iyi, teşekkürler , emin – 161

10. Bingöl dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . selamun aleyküm paylaşım valla çok iyi, şukuladım , gaye – 448

11. Gürbüz Reply

Mrb paylaşımınız harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

12. Slm sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

13. Bolu merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 15-07-2021 16:07:44

14. Edirne dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , doruk – 231

15. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-07-2021 23:14:20

16. Rize dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . Slm web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , Emine – 224

17. Selam paylaşım harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

18. Ağrı merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, tebrikler 24-07-2021 01:24:12

19. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . selamun aleyküm paylaşımın vallaha hayran edici, saolun , elif yılmaz – 62

20. İzmir dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . selamun aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , hatice – 388

21. Bilecik merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 20:17:44

22. Karaman dan kimler var. Bu bu bu buuut Truuump!! . merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 251

23. Merhabalar paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

24. Afyon merkezden ben ali. Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 01-09-2021 14:53:16

25. Bu konu : ” Bu bu bu buuut Truuump!! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, saolun , hatice – 481

Write A Comment