Sizi, Fletcher Prouty ile tanıştırmama izin verin.

Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetlerinde albaydı, Başkan John F. Kennedy yönetiminde Müşterek Kurmay Başkanları için Özel Operasyonlar Şefi olarak görev yaptı.

Buradaki 8 dakika uzunluğundaki videoda, petrolün fosil yakıt olmadığını ve kıt bir kaynak olmadığını anlatıyor.. Kıt kaynak anlatısı petrole bir fiyat koymayı amaçlıyordu.

BTW, siz komplo severler, odysee’de yaptığı röportajları içeren videolara kesinlikle göz atmalısınız. İlginç şeyler. JFK’ye suikast düzenlenmesi planıyla ilgili bir kitap ve CIA ve müttefiklerinin dünyayı kontrol etmek için nasıl komplo kurduğu hakkında bir kitap yazdı.

Ayrıca, burada konu dışı, bu yüzden geliştirmeyeceğim, ancak elmaslar hakkında benzer şeyler okudum, nasıl da kıt bir kaynak değiller.

9 Comments

1. Mardin merkezden ben banu. selam arkadaşlar siten valla iyi, saolun 20-04-2021 15:26:56

2. Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” Bu, bugün öğreneceğiniz en büyük komplo: petrol bir fosil yakıtı DEĞİLDİR ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 10

5. Ağrı dan kimler var. Bu, bugün öğreneceğiniz en büyük komplo: petrol bir fosil yakıtı DEĞİLDİR . Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 106

6. Kütahya merkezden ben ahmet. Mrb sayfanız harbiden çok güzel, sağolun 25-04-2021 05:18:04

7. Bilecik merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten gerçekten hayran edici, tebrikler 28-04-2021 06:30:00

8. Çanakkale dan kimler var. Bu, bugün öğreneceğiniz en büyük komplo: petrol bir fosil yakıtı DEĞİLDİR . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 253

9. Kars dan kimler var. Bu, bugün öğreneceğiniz en büyük komplo: petrol bir fosil yakıtı DEĞİLDİR . Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, sağolun , doruk – 273

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link