Kategoriler
Genel

Bu, Canavarın Markası ile ilgili gerçeklerden başka bir şey içermeyen bir yazıdır.

Bugün insanlar canavarın izinden biraz bahsediyorlar. Bazılarına bakalım Gerçekler bu iddia ile ilgili.

• İnsanlar İsa’nın geri döneceğini ve yaklaşık iki bin yıldır tecavüzün gerçekleşeceğini iddia ediyorlar. Canavarın iziyle ilgili iki bin yıllık yanlış tahminler.

• Evet, 2020’de deri altı mikroçip teknolojimiz var. 2020’de yaklaşık 200 ülke var. Mikroçipleri nüfusun% 1’i için zorunlu kılan ülke sayısı 0’dır.

• Kutsal Kitap’ta işaretin bir mikroçip olacağını belirten hiçbir şey yoktur. Mikroçip kelimesi, İncil’in bilinen her çevirisinde tam olarak 0 kez görülür.

• Canavarın sayısı konusunda fikir birliği yoktur. Yaygın olarak Yeni Antlaşma’nın eski bir Yunan kaynağından yapılan bir çeviriye dayanan 666 olarak anılan Novum Testamentum Graece ve Codex Ephraemi Rescriptus gibi diğer kaynaklar 616 olarak belirtilir. Bilinen en eski kopya 616’dan bahseder. (2005 civarında, Oxford Üniversitesi Ashmolean Müzesi’nde Oxyrhynchus sitesinden alınan Papirüs 115’den bir parça keşfedildi. Canavarın numarasını 616 gaveις olarak verdi. Bu parça Vahiy 13’ün en eski el yazması (yaklaşık 1.700 yaşında) bulundu 2017 itibariyle.[2][3] Papirüs 115 bulmasından önce bilinen ancak ondan sonra çıkan Codex Ephraemi Rescriptus 616 tam olarak yazılmıştır: ἑξακόσιοι δέκα ἕξ, hexakosioi deka hex (lit. “Altı yüz on altı”))

• Canavarın işareti genellikle nakitsiz toplum komplolarına bağlıdır. Kredi / bankamatik kartları bir şekilde yaklaşık bir asırdır. Modern uygulamaları 1950’lere dayanıyor. Bu sağlam tarihe rağmen, hiçbir ülke nakitsiz satın alma yasalarını uygulamamıştır ve bu alt okuyucuların çoğunun dayandığı ABD de dahil olmak üzere birçok ülke yazılı yasalara sahiptir. karşısında nakit sadece son iki yıl kadar yakın mağazalar.

• İngilizce İncillerin çoğunun temel aldığı orijinal Yunanca kelimeye bakarsanız, charagma, bir mikroçip anlamına gelmez. Aslında insan vücudundaki bir şeye bile değinmez. Yalnızca para veya belgelerde görülen bir tür damga, izlenim veya işaret anlamına gelir. daha fazla okuma

• İlk yüzyıldaki Hıristiyanlar Roma’da yaşıyorlardı ve birçok Hıristiyanın gözünde putlaştırmayı inşa eden İmparator’un bulunduğu Roma parasıyla ticaret yapıyordu. Aslında, erken Hıristiyanlar, birçok isyanından birinde kendi sikkeleri protesto ettiler ve bu da MS birinci yüzyılın Hıristiyan-roma savaşlarının ateşlenmesine katkıda bulundu.

• Revalations Kitabı yazıldığından beri, zalim bir hükümdar olmadan geçen bir yüzyıl olmadı, adı bir numeroloji formu kullanarak 666 veya 616’ya kadar çıkıyor.

• NFC ve RFID yongaları, akımlarında, tüketici düzeyinde kesmek ve mod yapmak için önemsizdir.

• Dinler bu teoriyi nasıl yorumlayacağına katılmazlar. Hıristiyanlar mezhepler arasında çılgınca farklı görüşlere sahiptir, Yehova’nın Şahitleri, Bahai ve Müslümanlar birbiriyle çelişen görüşlere sahiptir.

• Romen rakamlarında 666, DCLXVI’dır. 616, DCXVI’dir. İkisinin de hiçbir şeye herhangi bir önemi yoktur.

• Canavar İşaretinin tümünün aslında Roma karşıtı propaganda olduğu konusunda çeşitli teoriler vardır. Nero’nun Yunan unvanında gematria’yı kullanan Nron Qsr, 666 ile sonuçlanır. Latin versiyonunda kullanan Nro Qsr, biri 616’ya ulaşır. Bu sadece yüzeyi çizer. Hristiyanlar ve Romalılar, en azından birinci yüzyılda dostça şartlar altında değildi.
    İbranice’de נמרוד מכוש – NMRVD MKUSh veya “Cush’tan Nimrod” da 666’ya çıkıyor.

• İncil’de 666, her yıl Solomon’un topladığı altınların yeteneklerinin sayısıdır (bkz. 1 Kral 10:14 ve 2 Tarihler 9:13). Rastafarianizme aşina değilseniz, Kral Solomon ve Sheba Kraliçesi’nin yavru ürettiğine inanıyorlar ve bu kan çizgisi bir Haile Selassie I’de 20. yüzyıla kadar devam ediyor. Bazıları Selassie’nin normal bir adam olduğuna inanıyor. Bazıları onun İsa’nın reenkarnasyonu olduğuna inanıyor. Çok az, ama bazıları onun anti-İsa olduğunu hissetti.

• Bir noktada, 666’nın önerdiği canavar savunucularının işareti, Muhammed’in öldüğü gerçek yıldı ve Hıristiyan çağdaşlarının gözünde anti-mesih olduğunu temsil etti. Muhammed’in Mesih karşıtı olduğunu göstermek için Muhammed’in 632 yılında değil 666 yılında öldüğü iddia edildi. Yıllar boyunca insanlar, MotB teorisini o zaman politik olarak uygun olan her şeye uyacak şekilde yeniden yorumluyorlar.

• Bazı mistikler, etimolojiye dayanarak, www’nin veya dünya çapındaki ağın canavarın işareti olduğunu öne sürüyor. * W.W.W. kısaltması değeri 6 olan Fenike harf waw’dan oluşan Latin harfi “W” için 666 olarak yorumlanabilir. Bu, internetin yükselişinin Vahiylerin gerçekleştiğini gösteren olaylardan biri olduğunu söyleyerek açıklanabilir.

TLDR: Canavarın sayısı konusunda evrensel olarak üzerinde mutabık kalınmış değil, işaretle ilgili 2.000 yıllık başarısız tahmin geçmişi var, nakitsiz toplumlar yok, zorlanmış çip implantları yok ve farklı inançlar, hatta farklı Hıristiyan türleri bile çatışıyor İncil’deki bu kitabın ne anlama geldiğine dair görüşler.

Özellikle bu iddiaları yorumlayan farklı inançlardan 2.000 milyardan fazla insanın, özellikle de iddialarını destekleyecek önemli bir kanıt bulunmadığı zaman, birinin kibir ilan edilmesi aşırı bir kibir işaretidir.

Hala MotB’in gerçek olduğunu mu düşünüyorsun? Eğitiminizi duyalım.

edit:% 30 sıfır çürütme ile beş dakika içinde oy verildi. Bir sinire çarptım.

“Bu, Canavarın Markası ile ilgili gerçeklerden başka bir şey içermeyen bir yazıdır.” için 7 yanıt

Osmaniye merkezden ben doruk. Selam sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-05-2020 07:48:53

Kars merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 20-05-2020 20:58:47

İzmir merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 21-05-2020 02:17:04

Çorum merkezden ben gaye. Selam web sitesi vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım 22-05-2020 17:57:51

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir