Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor?

Portakal adamının neden kötü olduğunu anlamıyorum, ırkçılığın demokratlar tarafından düzeltilmesinden daha önemli olduğunu anlamıyorum. Reddit ve medya tamamen çılgın mı? Sanki uzaylılar yarın dünyaya indiğinde (henüz Temmuz değil) medya, bundan biraz bahsedecekti çünkü bir bok için kozu suçluyorlardı. Herkes delirmiş gibi görünüyor. Burada neler oluyor?

“Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor?” üzerine 61 yorum

1. İstanbul merkezden ben ali. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-06-2020 05:51:20

2. Antalya merkezden ben banu. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 07-07-2020 11:21:21

3. Aksaray merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, facebookta paylaştım 08-07-2020 16:19:02

4. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım 24-07-2020 13:29:13

5. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-08-2020 10:23:45

6. Malatya merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz ciddiyim güzel, face de paylaştım 09-09-2020 09:59:11

7. Bingöl merkezden ben Emine. Merhabalar web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 10-09-2020 03:11:16

8. İzmir merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 20:52:55

9. Rize merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-09-2020 21:03:26

10. Balıkesir merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-10-2020 20:25:13

11. Iğdır merkezden ben hatice. Selam herkese web sitesi inanki mükemmel, saolun 18-10-2020 03:30:52

12. Bu konu : ” Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim güzel, teşekkürler , doruk – 349

13. Bayburt dan kimler var. Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? . Mrb sayfanız cidden çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 149

14. Bu konu : ” Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? ” çok güzel. Slm web siten vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , – 112

15. Karabük merkezden ben emin. Merhaba sayfa cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 00:39:10

16. İstanbul merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 27-10-2020 00:46:20

17. Bu konu : ” Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? ” çok güzel. Selam web siteniz ciddiyim iyi, şukuladım , gaye – 62

18. Bu konu : ” Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 105

19. Bu konu : ” Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 138

20. Bu konu : ” Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, face de paylaştım , ahmet – 391

21. Bu konu : ” Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? ” çok güzel. Merhabalar siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 189

22. Çanakkale dan kimler var. Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? . Slm siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , – 116

23. Hatay merkezden ben . Merhaba web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 02:55:38

24. Eskişehir dan kimler var. Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? . Selam sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , mehmet – 341

25. Karabük dan kimler var. Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? . Selamlar sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, saolun , memo – 44

26. Trabzon merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 03:33:50

27. Edirne dan kimler var. Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? . Slm sayfanız cidden çok güzel, teşekkürler , emin – 58

28. Bu konu : ” Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok iyi, saolun , Hasan – 142

29. Hatay dan kimler var. Bu cinayet polisi demokratlar tarafından işinde tutuldu, ancak medya koz mu suçluyor? . selamun aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 229

doruk için bir cevap yazın Cevabı iptal et