Bu Covid19 düzeltmesi mi? Bir enjeksiyon, sonra üç güçlendirici? Bu 4 enjeksiyon!

Bu bilgi, kanseri yeniden tarama takibi yapan tanıdığım birine verildi ve mevcut olduğunda ASAP aşısı istediler. Mümkün olduğunda bir ilk atış, daha sonra da üç yükseltici atış olacağı söylendi. Bu yüzden aşı için çeşitli formüller yapıyorlar mı? Herkesin koluna dört boşluklu çok katmanlı yaklaşım? Bu konuda ondan başka bir bilgi bulamıyorum. Haberlerden memnun (radyasyon ve kemodan yeni geçtiğini ve “doktorlarının önerilerine inanıyor”).

“Bu Covid19 düzeltmesi mi? Bir enjeksiyon, sonra üç güçlendirici? Bu 4 enjeksiyon!” üzerine 24 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok iyi, sağolun 05-08-2020 18:01:50

2. Yozgat merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden iyi, linkedinde paylaştım 06-08-2020 11:37:29

3. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi yeminle iyi, linkedinde paylaştım 08-08-2020 14:25:41

4. Adana merkezden ben ahmet. Mrb sayfan inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-10-2020 13:36:18

Yorum yapın