Bunu son videosunda ifşa ettiği için Mark Dice’a teşekkürler.

Ayrıca YouTube, kurallarını değiştirdi ve saldırıya uğramış kaynaklardan gelen hiçbir içeriğe artık izin vermeyecek. Yani, birisi DNC’nin e-postalarına saldırırsa, hiçbir YouTube videosunun bunları tartışmasına izin verilmez.

gönderen … Israeldid91116
[comments]

Author

86 Comments

1. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım

2. Adana merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler 18-08-2020 14:52:40

3. Selam sayfan valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Artvin merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım harbiden hayran edici, sağolun 20-08-2020 06:44:15

5. Konya merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 07:56:51

6. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Zonguldak merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi yeminle iyi, şukuladım 26-08-2020 18:51:43

8. Çorum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-09-2020 03:13:34

9. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

10. Şırnak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-09-2020 21:03:19

11. Hakkari merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun 02-10-2020 10:08:09

12. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, sağolun

13. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 02-10-2020 15:21:14

14. Selam siten vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

15. Tokat dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 9

16. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Selam herkese siteniz ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , ali – 127

17. Kocaeli merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-11-2020 14:14:30

18. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 355

19. selam arkadaşlar paylaşım cidden çok güzel, şukuladım

20. Şırnak merkezden ben . Slm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 23-11-2020 22:37:23

21. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 209

22. Denizli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:13:29

23. Burdur merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siteniz inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 04:22:40

24. Selam sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

25. Antalya merkezden ben ali. Merhabalar sayfa yeminle çok güzel, teşekkürler 14-12-2020 16:44:29

26. Kastamonu merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:47:43

27. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler

28. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki dikkat çekici, şukuladım , ali – 74

29. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, şukuladım , memo – 1

30. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba herkese siteniz valla hayran edici, şukuladım 10-01-2021 08:55:11

31. Rize merkezden ben ziya. Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım 10-01-2021 09:19:28

32. Kırşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 13-01-2021 19:46:23

33. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

34. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Slm siteniz yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım

37. Kastamonu merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 28-01-2021 00:15:08

38. Kırşehir dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , banu – 370

39. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 71

40. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

41. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 123

42. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 359

43. Karaman dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz iyi, teşekkürler , ahmet – 143

44. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 176

45. Ardahan dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 268

46. Iğdır dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Selam herkese siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 319

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 183

48. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten iyi, face de paylaştım , ziya – 340

49. Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 16-03-2021 23:31:19

50. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

51. Osmaniye dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 262

52. Merhaba paylaşım yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

53. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba herkese web siten vallaha iyi, sağolun , Gürbüz – 336

54. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, sağolun

55. Şanlıurfa dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Selamlar paylaşım vallaha güzel, teşekkürler , mehmet – 338

56. Bayburt dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba web siteniz inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 75

57. Gümüşhane merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 14-04-2021 06:25:47

58. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz inanki mükemmel, sağolun 16-04-2021 11:59:08

59. selam arkadaşlar sayfanız yeminle mükemmel, şukuladım

60. Tekirdağ dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 10

61. Çorum dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 492

62. Nevşehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm siten yeminle çok güzel, teşekkürler 26-04-2021 02:45:07

63. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler , Emine – 27

64. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba web siten cidden güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 311

65. Gürbüz Reply

Slm web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım

66. elif yılmaz Reply

Kastamonu dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 300

67. Amasya merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım 29-05-2021 05:34:54

68. Bolu dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Mrb bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teşekkürler , Aylin – 420

69. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 431

70. Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran edici, saolun 17-06-2021 22:55:58

71. Trabzon merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 28-06-2021 02:09:59

72. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

73. Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

74. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , – 313

75. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 18-07-2021 00:51:44

76. Bu konu : ” Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … ” çok güzel. Slm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , – 463

77. Çankırı dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba herkese siten süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 426

78. Osmaniye dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Mrb siten valla hoşuma gitti, sağolun , ziya – 417

79. Kocaeli dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba herkese web siten inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 59

80. Hakkari dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . Merhaba herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 253

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link