Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin …

Bunu son videosunda ifşa ettiği için Mark Dice’a teşekkürler.

Ayrıca YouTube, kurallarını değiştirdi ve saldırıya uğramış kaynaklardan gelen hiçbir içeriğe artık izin vermeyecek. Yani, birisi DNC’nin e-postalarına saldırırsa, hiçbir YouTube videosunun bunları tartışmasına izin verilmez.

gönderen … Israeldid91116
[comments]

“Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin …” üzerine 17 yorum

1. Konya merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 07:56:51

2. Çorum merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 08-09-2020 03:13:34

3. Şırnak merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 29-09-2020 21:03:19

4. Hakkari merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun 02-10-2020 10:08:09

5. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz vallaha mükemmel, tebrikler 02-10-2020 15:21:14

6. Tokat dan kimler var. Bu Deneyi Deneyin! “Mutlu beyaz Amerikalı çift” için bir Google fotoğraf araması yapın, ardından “mutlu siyah Amerikalı çift” i deneyin … . selamun aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 9

Yorum yapın