Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı

İşte olduğunu düşündüğüm şey. Buradaki her gönderi seçkinlerle ilgili değil, ancak çoğu öyle. Aktivitenizi gizlemek için kasıtlı olarak sembolleri aşağıya koymaktan, garip ipuçları ve resimler bırakmaktan ve olayları şüpheli göstermekten daha iyi bir yol. Bu yapıldığında, bu denizaltına ilk gelenler olacaklar ve bize topu yuvarlamak için yeterince ne varsa ve ipuçları verecekler. Yemi yutmazsak daha çok uğraşırlar. Başladığı yer burasıysa, bulunan herhangi bir bilgi derhal reddedilecektir. Nihayet bir miktar çekişme olduğunda, medyanın yalnızca, aşırı sağcı delileri tanıyan bir web sitesinde komplo etiketli bir forumda yanlışlık iddialarının ortaya çıktığını söylemek zorunda. Daha sonra, bunların yeryüzünün düz olduğuna inanan aynı insanlar olduğunu, sürüngenlerin olduğunu vs. de ekleyin. Bu anıtsal, keşfettiğimiz her şeyi artık güvenilir hale getirmiyor. Bu defalarca oldu. Bu onlar için harika bir plan ve bizim için yapmazsan lanet olsun. Zamanının neredeyse% 100’ünün lehine çalışmaktadır. Dışarıdaki en büyük komplo, bu denizaltının kendisi.

“Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı” üzerine 15 yorum

1. Karabük merkezden ben gaye. Mrb sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 22:53:21

2. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:56:22

3. Bilecik merkezden ben doruk. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 18:06:55

4. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 06:09:37

Yorum yapın