Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı

İşte olduğunu düşündüğüm şey. Buradaki her gönderi seçkinlerle ilgili değil, ancak çoğu öyle. Aktivitenizi gizlemek için kasıtlı olarak sembolleri aşağıya koymaktan, garip ipuçları ve resimler bırakmaktan ve olayları şüpheli göstermekten daha iyi bir yol. Bu yapıldığında, bu denizaltına ilk gelenler olacaklar ve bize topu yuvarlamak için yeterince ne varsa ve ipuçları verecekler. Yemi yutmazsak daha çok uğraşırlar. Başladığı yer burasıysa, bulunan herhangi bir bilgi derhal reddedilecektir. Nihayet bir miktar çekişme olduğunda, medyanın yalnızca, aşırı sağcı delileri tanıyan bir web sitesinde komplo etiketli bir forumda yanlışlık iddialarının ortaya çıktığını söylemek zorunda. Daha sonra, bunların yeryüzünün düz olduğuna inanan aynı insanlar olduğunu, sürüngenlerin olduğunu vs. de ekleyin. Bu anıtsal, keşfettiğimiz her şeyi artık güvenilir hale getirmiyor. Bu defalarca oldu. Bu onlar için harika bir plan ve bizim için yapmazsan lanet olsun. Zamanının neredeyse% 100’ünün lehine çalışmaktadır. Dışarıdaki en büyük komplo, bu denizaltının kendisi.

“Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı” üzerine 54 yorum

1. Karabük merkezden ben gaye. Mrb sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2020 22:53:21

2. Batman merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:56:22

3. Bilecik merkezden ben doruk. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-09-2020 18:06:55

4. Karabük merkezden ben Gürbüz. Selam siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 06:09:37

5. Karaman dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 81

6. Karaman dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Selam herkese sayfa harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 87

7. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 29-10-2020 19:37:28

8. İzmir merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi güzel, teşekkürler 05-11-2020 12:39:06

9. Şanlıurfa merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız harbiden hayran edici, sağolun 06-11-2020 17:10:31

10. Şanlıurfa dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 406

11. Bayburt dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . selamun aleyküm siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 117

12. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha billaha iyi, teşekkürler , Emine – 166

13. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 271

14. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. Mrb paylaşımınız valla dikkat çekici, face de paylaştım , – 365

15. Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 13:27:38

16. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 14

17. Bingöl dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , doruk – 31

18. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz valla çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 299

19. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 233

20. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , – 83

21. Sakarya merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 00:57:07

22. Mersin dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . selam arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, tebrikler , ziya – 313

23. Isparta dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 84

24. Bayburt merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 13-01-2021 09:35:21

25. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım , Emine – 192

26. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. Selamlar paylaşım valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 79

27. Bu konu : ” Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı ” çok güzel. Selam herkese web siteniz cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 274

28. Balıkesir dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Selam herkese paylaşımın vallaha mükemmel, face de paylaştım , – 96

29. Kütahya dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Slm web siten ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 98

30. Ankara dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, sağolun , ali – 439

31. Mardin dan kimler var. Bu denizaltı elitlerin en büyük suç ortağı . Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 294

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link