Eninde sonunda olacağına eminim. Bu benim favori abonelerimden biri. R / komplo siyasi konularla boğuşmuş olsa da (bazıları gerçekten komploya değer ve bazıları sadece önyargılı gündem BS gönderileri) hala buradaki topluluğun her şeyi gerçekten sorgulamasını seviyorum ve bence bu şekilde olmak her zamankinden daha önemli. Harika bir siyasi komplo altının olmadığını biliyorum ama maalesef politika gerçekten komploya değer. Reddit olmayan, nerede yeniden gruplanacağımız konusunda fikir birliği ne olabilir? Demek istediğim kendileri için düşünen insanlardan ayrılmayı reddediyorum. Sizleri seviyorum.

Author

61 Comments

1. Artvin merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 05-09-2020 04:10:57

2. Manisa merkezden ben Emine. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2020 07:54:39

3. Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-09-2020 09:50:00

4. Selamlar paylaşım harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

6. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-09-2020 02:27:53

7. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

8. Muş merkezden ben ahmet. Slm sayfan vallaha çok iyi, teraziye tıkladım 02-10-2020 00:59:06

9. Kütahya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:38:39

10. Selam herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

11. Kocaeli merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi harbiden iyi, tebrikler 13-10-2020 18:48:49

12. Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, şukuladım

13. Denizli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 06:49:18

14. Aksaray merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:29:16

15. Osmaniye dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 60

16. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Slm sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun , mehmet – 478

17. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Hasan – 429

18. Yozgat merkezden ben doruk. Selam sayfa gerçekten güzel, face de paylaştım 08-11-2020 20:17:25

19. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 123

20. Kütahya dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Mrb sayfan ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 470

21. Yozgat dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Selam herkese paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 370

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 467

23. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , Emine – 87

24. Uşak merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:11:11

25. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız cidden çok güzel, saolun 08-12-2020 11:29:50

26. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 206

27. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 4

28. Erzurum merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-12-2020 01:05:47

29. Selamlar sayfanız inan ki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

30. Selam paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

31. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 453

32. Ordu dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Selamlar sayfanız vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 383

33. Mardin merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 18:54:28

34. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 130

35. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Selamın aleyküm web siten inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 413

36. Burdur merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım inan ki çok güzel, saolun 22-01-2021 19:38:44

37. Bartın dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Merhaba sayfa inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 316

38. Kastamonu dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 485

39. Yalova dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , emin – 61

40. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

41. Şırnak dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 392

42. Slm paylaşım cidden hayran edici, facebookta paylaştım

43. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 335

44. Şanlıurfa dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 471

45. Kilis dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Mrb siten cidden hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 216

46. Bitlis merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-03-2021 01:15:34

47. Sakarya dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 426

48. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , elif yılmaz – 45

49. Düzce merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler 31-03-2021 23:05:02

50. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Selam herkese web siteniz cidden hoşuma gitti, saolun , ahmet – 197

51. Diyarbakır dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . Slm paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 320

52. Edirne merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler 15-04-2021 12:52:48

53. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın yeminle hayran bıraktı, şukuladım , – 271

54. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Mrb siten cidden hayran edici, saolun , Aylin – 262

55. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Slm web siten cidden hoşuma gitti, tebrikler , ali – 24

56. Denizli merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi cidden çok güzel, şukuladım 07-05-2021 01:46:08

57. Bu konu : ” Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha güzel, saolun , ahmet – 137

58. Sivas merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa harbiden çok güzel, şukuladım 11-05-2021 12:29:59

59. Yalova merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi yeminle mükemmel, saolun 12-05-2021 22:04:18

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link