Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz?

Eninde sonunda olacağına eminim. Bu benim favori abonelerimden biri. R / komplo siyasi konularla boğuşmuş olsa da (bazıları gerçekten komploya değer ve bazıları sadece önyargılı gündem BS gönderileri) hala buradaki topluluğun her şeyi gerçekten sorgulamasını seviyorum ve bence bu şekilde olmak her zamankinden daha önemli. Harika bir siyasi komplo altının olmadığını biliyorum ama maalesef politika gerçekten komploya değer. Reddit olmayan, nerede yeniden gruplanacağımız konusunda fikir birliği ne olabilir? Demek istediğim kendileri için düşünen insanlardan ayrılmayı reddediyorum. Sizleri seviyorum.

“Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz?” üzerine 16 yorum

1. Manisa merkezden ben Emine. Selam siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2020 07:54:39

2. Bayburt merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 05-09-2020 09:50:00

3. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 19-09-2020 02:27:53

4. Kütahya merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:38:39

5. Denizli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 18-10-2020 06:49:18

6. Aksaray merkezden ben gaye. Mrb sayfanız inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:29:16

7. Osmaniye dan kimler var. Bu denizaltı indirildiğinde nerede gruplanıyoruz? . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 60

Yorum yapın