Bu denizaltında her zaman sola veya sağa. Hepiniz birini ya da diğerini zorluyorsunuz çünkü iyi bir taraf olduğunu düşünüyorsunuz. Siyasette çok iyi bir taraf yok. Her bir taraf insanı sömürüyor. Trump ya da Biden umurumda bile değil. Onları umursamıyorum. Politikacılar ve her biri, diğer “köleleştirilmiş” insanların çalışmalarıyla zengin olan zengin bir milyoner. Siz bunu görmekten cahilsiniz. Demokratları, liberalleri veya Cumhuriyetçileri sikeyim. Tüm o partilerin canı cehenneme. Bizi birbirimizden ayırmak için buradalar ve siz bunu göremeyecek kadar cahilsiniz. ABD’deki herkes, her bir politikacının hepinizi kendi iyiliği için kullanmak üzere orada olduğunu göremeyecek kadar seçimleri kimin kazanacağından çok endişelisiniz. Hepiniz değiştirilebilirsiniz, kimse sizi umursamıyor, yaşlandığınızda ve öldüğünüzde, onlar için çalışmak için sizi başka insanlarla değiştirecekler ve döngü devam ediyor. Bu bok son 2000 yıldır oluyor ve bunu her gün duyuyorsunuz, yine de aynı şeyin hepinize olduğunu göremiyorsunuz. Bu artık komplo denizaltısı değil, bu denizaltı politik bir “sol veya sağ” alt oldu. Siktir et bunu. Biçimlendirdiğim için özür dilerim, telefondayım

Author

65 Comments

1. Niğde merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 06-09-2020 00:59:12

2. Karaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, sağolun 06-09-2020 01:11:53

3. Merhaba siteniz süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım

4. Merhabalar sayfan valla dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhaba web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 18-09-2020 00:17:59

6. selam arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

7. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sağolun

8. Düzce merkezden ben banu. Merhabalar web siten harbiden iyi, teşekkürler 19-10-2020 05:28:59

9. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. Slm siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 320

10. Slm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

11. Siirt dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selam sayfan inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 287

12. Afyon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 10-11-2020 15:03:28

13. Merhaba herkese web siten harbiden çok güzel, sağolun

14. Kars dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 466

15. Selam siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

16. Isparta dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım , – 137

17. Burdur merkezden ben gaye. Slm siten vallaha çok hoşuma gitti, saolun 03-12-2020 15:36:48

18. Tekirdağ merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 05-12-2020 11:32:56

19. Şanlıurfa merkezden ben memo. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 05-12-2020 15:34:06

20. Erzincan dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Slm sayfa inanki mükemmel, şukuladım , Hasan – 305

21. Afyon merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-12-2020 11:18:05

22. Iğdır merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:45:35

23. Ağrı dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selamlar web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 55

24. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 367

25. Kayseri dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selam paylaşımın süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 473

26. Erzincan merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 28-12-2020 06:06:17

27. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşım cidden iyi, twitter da paylaştım

28. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. selam arkadaşlar siten valla dikkat çekici, teşekkürler , – 385

29. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. Slm bu web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım , Hasan – 287

30. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhabalar siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 11-01-2021 21:06:55

31. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , – 431

32. Artvin dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . selamun aleyküm web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler , memo – 310

33. Nevşehir dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun , ali – 310

34. Şırnak dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selam sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 449

35. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 293

36. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 29-01-2021 23:34:59

37. Muğla merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın inanki güzel, tebrikler 29-01-2021 23:35:09

38. Slm siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

39. Mrb web sitesi vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

40. Gümüşhane dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selam sayfa inan ki çok hoşuma gitti, saolun , memo – 95

41. Sinop dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, saolun , Emine – 23

42. Merhaba paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, tebrikler

43. Şanlıurfa dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selamlar sayfa süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 269

44. Afyon dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selam paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , doruk – 369

45. Nevşehir merkezden ben ahmet. Slm paylaşım inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-03-2021 04:13:38

46. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teşekkürler

47. Çankırı merkezden ben gaye. Merhabalar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 25-03-2021 00:25:01

48. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ziya – 431

49. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, tebrikler , banu – 286

50. Selamlar sayfa harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

51. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, face de paylaştım , mehmet – 462

52. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, teşekkürler 10-04-2021 11:04:06

53. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, saolun , memo – 497

54. Düzce dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Merhabalar paylaşımınız inanki hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 240

55. Batman dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 412

56. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 406

57. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, saolun , Aylin – 46

58. Samsun dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 323

59. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Bu denizaltı saf çöp . Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 58

60. Ardahan merkezden ben . Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 06-05-2021 23:21:43

61. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 485

62. Sakarya merkezden ben Emine. Selam herkese web siten inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 17-05-2021 17:56:58

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link