Bu denizaltı saf çöp

Bu denizaltında her zaman sola veya sağa. Hepiniz birini ya da diğerini zorluyorsunuz çünkü iyi bir taraf olduğunu düşünüyorsunuz. Siyasette çok iyi bir taraf yok. Her bir taraf insanı sömürüyor. Trump ya da Biden umurumda bile değil. Onları umursamıyorum. Politikacılar ve her biri, diğer “köleleştirilmiş” insanların çalışmalarıyla zengin olan zengin bir milyoner. Siz bunu görmekten cahilsiniz. Demokratları, liberalleri veya Cumhuriyetçileri sikeyim. Tüm o partilerin canı cehenneme. Bizi birbirimizden ayırmak için buradalar ve siz bunu göremeyecek kadar cahilsiniz. ABD’deki herkes, her bir politikacının hepinizi kendi iyiliği için kullanmak üzere orada olduğunu göremeyecek kadar seçimleri kimin kazanacağından çok endişelisiniz. Hepiniz değiştirilebilirsiniz, kimse sizi umursamıyor, yaşlandığınızda ve öldüğünüzde, onlar için çalışmak için sizi başka insanlarla değiştirecekler ve döngü devam ediyor. Bu bok son 2000 yıldır oluyor ve bunu her gün duyuyorsunuz, yine de aynı şeyin hepinize olduğunu göremiyorsunuz. Bu artık komplo denizaltısı değil, bu denizaltı politik bir “sol veya sağ” alt oldu. Siktir et bunu. Biçimlendirdiğim için özür dilerim, telefondayım

“Bu denizaltı saf çöp” üzerine 10 yorum

1. Niğde merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım 06-09-2020 00:59:12

2. Karaman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten gerçekten çok güzel, sağolun 06-09-2020 01:11:53

3. Bu konu : ” Bu denizaltı saf çöp ” çok güzel. Slm siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 320

Yorum yapın