Bunun olduğunu gördüğüme üzüldüm. Bu denizaltı daha iyi komplo teorileriyle doluydu, ama şimdi sadece kafamı kuma batırıyor, covid inkar ediyor, tüm madenler bozuk bok türü çöp parçaları. Etik olmayan davranışlarını haber yaptığı için Fresno Polis Teşkilatı tarafından öldürülen gazeteci ne olacak? Köpekleri öldürürken yakalanan ve bundan sıyrılan polisler ne olacak? Siz eskiden toplumun iyiliği için çılgınsınız ama şimdi hepsi politize olmuş bs.

Author

71 Comments

1. Gümüşhane merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız valla iyi, twitter da paylaştım 31-08-2020 08:41:23

2. Niğde merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler 31-08-2020 13:02:34

3. Afyon merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler 31-08-2020 13:10:58

4. Bolu merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2020 20:04:30

5. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, sağolun

6. Şırnak merkezden ben ali. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 14-09-2020 19:01:55

7. Merhabalar web siten valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

8. Nevşehir merkezden ben Aylin. Slm web siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 07:48:30

9. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam herkese siten inan ki dikkat çekici, tebrikler 02-10-2020 09:45:05

10. Bolu merkezden ben Aylin. Merhaba web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:20:39

11. Ardahan merkezden ben ali. Selamlar bu web sitesi cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-10-2020 22:04:03

12. Merhaba sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

14. Edirne merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, tebrikler 23-10-2020 00:58:46

15. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 125

16. Burdur dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . merhaba arkadaşlar web siten vallaha çok iyi, tebrikler , Aylin – 379

17. Bayburt dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Selam siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 188

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selam sayfan valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 432

19. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

20. Slm web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha iyi, saolun , hatice – 323

22. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selam herkese siten ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 134

23. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 72

24. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşım inan ki çok iyi, teşekkürler

25. Gürbüz Reply

Bartın merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, teşekkürler 16-12-2020 22:24:28

26. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi valla mükemmel, tebrikler , mehmet – 67

27. selam arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

28. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 65

29. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 63

30. Artvin merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa süper ötesi çok güzel, tebrikler 27-12-2020 14:08:54

31. Samsun dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Merhaba sayfan inanki çok iyi, tebrikler , ziya – 440

32. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 233

33. Merhaba sayfan valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

34. Konya merkezden ben hatice. Selam paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-01-2021 11:45:45

35. Kilis dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Merhabalar siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 55

36. Sakarya merkezden ben . Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 18-01-2021 01:44:08

37. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten iyi, tebrikler , mehmet – 112

38. Selam bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

39. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-01-2021 03:48:37

40. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Emine – 268

41. Karaman merkezden ben gaye. Selam web siteniz vallaha billaha hayran edici, sağolun 31-01-2021 01:44:39

42. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-02-2021 07:52:16

43. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 256

44. Sakarya dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Selamlar paylaşım süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 68

45. Rize merkezden ben ali. Mrb web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-02-2021 14:30:30

46. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 424

47. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun

48. İstanbul dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Merhaba herkese web siten inan ki çok güzel, şukuladım , ahmet – 434

49. Niğde merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siten inan ki güzel, teşekkürler 23-02-2021 14:22:35

50. Kahramanmaraş merkezden ben Hasan. Slm sayfa süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 04-03-2021 08:26:00

51. Zonguldak merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-03-2021 20:18:11

52. Çankırı merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle güzel, şukuladım 15-03-2021 01:07:48

53. Nevşehir dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Merhaba herkese siten valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Hasan – 450

54. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 315

55. Merhaba sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

56. Denizli merkezden ben memo. Selamlar sayfan vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-03-2021 12:40:57

57. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Selam siten vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 466

58. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, tebrikler , – 2

59. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 48

60. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , – 74

61. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 52

62. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Slm web siteniz harbiden hayran edici, sağolun , hatice – 309

63. Ardahan dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Merhabalar web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , ahmet – 85

64. Uşak dan kimler var. Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor . Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 403

65. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 389

66. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden iyi, sağolun , Aylin – 73

67. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Mrb bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 367

68. Bu konu : ” Bu denizaltı sağ kanat yankı odası haline geliyor ” çok güzel. Slm web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 187

69. Kırşehir merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 14-05-2021 04:21:35

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link