Bir komplo teorim var. Sanırım bu alt, sağcı etkileyiciler ve propagandacılar tarafından manipüle ediliyor. Bence içerik aniden “Bu kimsenin senin tarafında olmadığını kanıtlıyor” gönderilerinin hakimiyetinde, çünkü sağ, bir sonraki liderinin kim olacağını bilmiyor ve yeni “muhafazakar yabancının kiminle savaşacağına karar verene kadar hepinizi bekletmek istiyor. Derin Devlet “adayı olacak.

Ayrıca en gürültülü “tüm Demokratları tutuklamalıyız” türlerinin 1 / 6’dan sonra şiddeti savunduğu için yasaklandığını hayal ediyorum. Ama hala.

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, sağolun , ahmet – 123

2. Bartın dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . selamun aleyküm paylaşımınız valla iyi, teraziye tıkladım , Emine – 105

3. İzmir dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . Merhaba herkese sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , emin – 431

4. Burdur dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . Selam paylaşımınız vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 312

5. Elazığ dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . Selamlar sayfanız cidden çok iyi, şukuladım , ali – 292

6. Bu konu : ” Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 132

7. selam arkadaşlar web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Selam paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım

9. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

10. Bursa dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . Merhaba web siteniz harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , emin – 199

11. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . Merhaba web siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , Gürbüz – 168

12. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki güzel, saolun 19-03-2021 21:17:08

13. Eskişehir dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . merhaba arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 497

14. Iğdır dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . Merhaba siten inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 186

15. Kastamonu dan kimler var. Bu denizaltı, son dört yılı Trump için su taşıyarak ve Biden / Clinton / Obama’yı karalayarak geçirdi, ama * şimdi * hepiniz “her iki taraf da kötü” ve “partizan siyaseti tamamen sahte”? . Mrb siteniz inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 243

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link