SS: Açıkçası, doğrudan MSM’den gelmeyen herhangi bir bilgiyi aşamalı olarak kaldırıyorlar. Birbirimizle iletişim kurma yeteneğimizi aşamalı ve yavaş yavaş ortadan kaldırıyorlar.

Gab’ı denedim ve harikaydı (ve hala gerçekten) harika çünkü sıfırdan inşa edilmiş kendi sunucularına sahipler, bu yüzden kimseye borçlu değiller, ama kutsal bok onlar dini fanatikler. Orada geçirdiğim zamandan sonra çılgın Hıristiyanlarla tartışmaktansa internette çılgın liberallerle tartışmayı tercih ederim.

Buzlu olduğumuzda nasıl bilgi paylaşabileceğimize ve iletişim kurabileceğimize dair burada bir yedek planımız olması gerektiğini hissediyorum.

…apersst tarafından gönderildi
[comments]

Author

22 Comments

1. selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, tebrikler

2. Bu konu : ” Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 241

3. Trabzon dan kimler var. Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 411

4. Bu konu : ” Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 317

5. Sinop merkezden ben Hasan. Slm paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2021 19:10:36

6. Yalova merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 20-08-2021 21:45:44

7. Merhaba herkese sayfa harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

8. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, tebrikler

9. Bolu merkezden ben . Selamlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 04:16:50

10. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, şukuladım

11. Merhaba web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

12. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Çorum dan kimler var. Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? . Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 265

14. Bu konu : ” Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız valla çok güzel, tebrikler , doruk – 416

15. Bu konu : ” Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? ” çok güzel. Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 484

16. Tekirdağ dan kimler var. Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? . Slm siteniz yeminle çok güzel, şukuladım , ziya – 475

17. Kilis merkezden ben emin. Selam herkese web siten cidden çok iyi, sağolun 11-09-2021 16:24:45

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 130

19. Bu konu : ” Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, tebrikler , emin – 109

20. Yalova dan kimler var. Bu denizaltı Thanos tedavisi görürse, sizi nerede bulabilirim? . Merhaba sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 147

21. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

22. Düzce merkezden ben Hasan. Selamlar siten gerçekten çok iyi, şukuladım 26-09-2021 12:12:11

Write A Comment