Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti …

Dürüst olmak gerekirse, bu denizaltı tüm uzaylılar, Mısırlılar, bilinç, simülasyon teorileri, UFO’lar vb. İle çok ilginçti.

Şimdi bu, sağcı Q komplolarından başka bir şey değil, Bill Gates dünyayı yönetmeye çalışıyor, iktidardaki herkes George soros ile akraba oluyor, salgın hastalık ve tüm bu saçmalıklar

Donald denizaltısına veya başka bir şeye geri dönemez misiniz?

Eksik oy verilip bir koyun / beyni yıkanmış / komünist vb. Diye seslenene kadar bekleyemem

… dbd00 tarafından gönderildi
[comments]

“Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti …” üzerine 18 yorum

1. Çanakkale dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 395

2. Kilis merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 02:42:17

3. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhaba siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 213

4. Adıyaman dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 358

5. Muş merkezden ben banu. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 05:41:42

6. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 281

7. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım , – 285

8. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 369

9. Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 06:59:13

10. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım , gaye – 146

11. Ağrı merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 23-02-2021 19:59:38

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link