Dürüst olmak gerekirse, bu denizaltı tüm uzaylılar, Mısırlılar, bilinç, simülasyon teorileri, UFO’lar vb. İle çok ilginçti.

Şimdi bu, sağcı Q komplolarından başka bir şey değil, Bill Gates dünyayı yönetmeye çalışıyor, iktidardaki herkes George soros ile akraba oluyor, salgın hastalık ve tüm bu saçmalıklar

Donald denizaltısına veya başka bir şeye geri dönemez misiniz?

Eksik oy verilip bir koyun / beyni yıkanmış / komünist vb. Diye seslenene kadar bekleyemem

… dbd00 tarafından gönderildi
[comments]

Author

52 Comments

1. Çanakkale dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 395

2. Samsun merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hoşuma gitti, saolun 12-02-2021 02:19:41

3. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 02:42:17

4. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhaba siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 213

5. Adıyaman dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Selamlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 358

6. selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

7. Muş merkezden ben banu. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 05:41:42

8. Slm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi iyi, saolun , elif yılmaz – 281

10. selam arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

11. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hayran edici, şukuladım , – 285

12. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 369

13. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 06:59:13

14. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım , gaye – 146

15. Yozgat merkezden ben gaye. Slm sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım 22-02-2021 05:30:16

16. Ağrı merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 23-02-2021 19:59:38

17. Giresun merkezden ben ali. Merhabalar siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 21:29:42

18. Mrb paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım

19. Selam herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

20. Ordu merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 28-02-2021 18:39:25

21. Artvin merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 02-03-2021 11:51:05

22. Mrb sayfa süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Tokat dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . selam arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Aylin – 401

24. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 473

25. selam arkadaşlar sayfan vallaha iyi, linkedinde paylaştım

26. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha hayran edici, tebrikler , ahmet – 402

27. Tokat dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Selamlar siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 326

28. selam arkadaşlar web siten yeminle çok iyi, tebrikler

29. Malatya merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, tebrikler 06-04-2021 12:10:07

30. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

31. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Selam paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 197

32. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Slm siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , Hasan – 409

33. Sivas merkezden ben gaye. Merhaba sayfan cidden çok hoşuma gitti, saolun 04-05-2021 03:55:15

34. Hakkari merkezden ben hatice. Selamlar sayfa cidden çok güzel, sağolun 07-05-2021 00:02:12

35. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sağolun , ali – 40

36. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 70

37. Malatya merkezden ben hatice. Slm web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım 23-05-2021 06:09:20

38. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha hayran edici, tebrikler , ziya – 433

39. Nevşehir dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Selam herkese web siten vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 146

40. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Selamlar sayfan valla çok iyi, saolun , doruk – 354

41. Kilis merkezden ben hatice. Merhaba web siten inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 25-06-2021 01:42:43

42. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 323

43. Düzce merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım 03-07-2021 09:41:33

44. Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 307

45. Düzce dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Selam paylaşım cidden güzel, teraziye tıkladım , gaye – 112

46. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha iyi, tebrikler , elif yılmaz – 232

47. Denizli dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Selamlar paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 474

48. Adana dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 312

49. Konya dan kimler var. Bu denizaltı, Trump seçimi kaybettiğinden beri büyük ölçüde yokuş aşağı gitti … . Mrb bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 500

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link