Burada yorum yaptığım zamanın yarısında, kimse bana cevap bile vermeden aşağı oy alacağım, bana şiling denilecek, msm izlemeyi bırakmam gerektiği söylenecek ya da başka bir samimiyetsiz cevap.

İnsanlara cevap vermeyi ve aslında onların noktalarına hitap etmeyi normalleştirebilir miyiz? Aptal olduğumu düşünüyorsan bana bunu söyle ama yorumumun asıl içeriğini görmezden gelme. Eğer yanılıyorsam nedenini söyle. Birisi bariz kötü niyetle yorum yapmıyorsa, eğer bu norm olsaydı, bu sub’ı gerçekten iyileştireceğini düşünüyorum.

Vaaz veren meta gönderi için üzgünüm ama bu bir süredir canımı sıkıyor ve daha da kötüye gidiyor. Bazı insanlar iyi niyetle cevap veriyor ve ben kesinlikle aynı fikirde olmadığım insanlarla bazı harika tartışmalar yaptım, ancak bu tür insanlar bugünlerde giderek daha az yaygın.

Author

24 Comments

1. Hakkari dan kimler var. Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? . selamun aleyküm web siteniz inan ki iyi, saolun , ziya – 9

2. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? . Selam herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 175

3. Antalya dan kimler var. Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 198

4. Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun

5. Çanakkale merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-08-2021 02:19:37

6. Tunceli dan kimler var. Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? . Selamın aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , gaye – 323

7. Bu konu : ” Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 185

8. Karabük dan kimler var. Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? . Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 478

9. Bu konu : ” Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla dikkat çekici, sağolun , ali – 164

10. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-08-2021 18:55:24

11. Selam paylaşımın ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

12. Bu konu : ” Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 90

13. Manisa dan kimler var. Bu denizaltıda iyi niyetli tartışmaları normalleştirebilir miyiz? . Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 494

14. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba siten yeminle mükemmel, saolun 04-09-2021 21:18:30

15. Nevşehir merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-09-2021 15:30:48

16. selamun aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

17. İzmir merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, teşekkürler 10-09-2021 08:37:51

18. Sinop merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-09-2021 20:32:56

19. Bayburt merkezden ben mehmet. Selamlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 16-09-2021 09:54:53

20. Aydın merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım vallaha iyi, face de paylaştım 21-09-2021 09:11:09

21. Selamlar web siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım

Write A Comment