Her gün bu alt başlığın başında birkaç tane var ve gönderilerdeki karmaları normal bir kişininkinden çok daha büyük. Ayrıca herkesin şikayet ettiği Twitter, başlık ve meme ekran görüntülerinin çoğundan da sorumlular.

Komplo olmayanlar da dahil olmak üzere diğer alt dizinleri gördüm, gönderileri “karma çiftçilik botu” (açıklama) ile etiketleyin. Burada değil.

38 Comments

1. Kocaeli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, face de paylaştım 12-08-2021 14:45:26

2. Bu konu : ” Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 5

3. Adıyaman dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 232

4. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 406

5. Isparta merkezden ben ali. Selamlar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-08-2021 14:59:50

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 41

7. Kırşehir dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . selamun aleyküm web siten inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 119

8. Erzincan merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım 12-08-2021 15:15:04

9. Şanlıurfa dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . Selam herkese bu web sitesi inanılmaz iyi, sosyal medyada paylaştım , – 455

10. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

11. Bu konu : ” Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? ” çok güzel. Mrb web siten gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , Hasan – 247

12. Bu konu : ” Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 199

13. Düzce dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . selamun aleyküm web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 481

14. Bu konu : ” Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle çok güzel, teşekkürler , memo – 237

15. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, teşekkürler , Aylin – 486

17. Adana dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . Merhaba herkese web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 312

18. Denizli merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 12-08-2021 19:30:31

19. Ankara merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 14-08-2021 15:37:20

20. Ardahan dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 413

21. Sakarya merkezden ben banu. Mrb paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 15-08-2021 19:33:24

22. Afyon dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . Merhabalar sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 286

23. Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 24-08-2021 06:48:46

24. Selam paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

25. Selam bu web sitesi süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

26. İzmir merkezden ben ali. Slm web siteniz süper ötesi güzel, facebookta paylaştım 31-08-2021 21:34:48

27. Samsun dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 463

28. Kocaeli dan kimler var. Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? . Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , ahmet – 435

29. Bu konu : ” Bu denizaltıda neden Karma çiftçilik botlarına izin veriliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 336

30. Sivas merkezden ben memo. Selamlar sayfa vallaha çok iyi, sağolun 11-09-2021 17:16:28

31. Ağrı merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım 19-09-2021 21:15:13

Write A Comment