Bu aboneliği 2 yıl önce insanlar ilginç komplolardan bahsederken ve eleştirel düşünme becerilerini kullanırken olduğu gibi kullandım, şimdi burası Trump’ın seçimi kazandığını düşünenlerin maskelerden ve azınlıklardan hoşlanmadıklarından bahsettiği bir yer gibi görünüyor. ABD’deki herhangi bir partinin gerçekten sizinle ilgilendiğini düşünüyorsanız veya Demokrat Parti’nin “sol kanat” veya “komünist” olduğunu düşünüyorsanız, burada yeriniz yok ve sadece geri zekalısınız.

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Bu denizaltına çok giderdim, ne zaman bu kadar fosseptik oldu? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha hayran edici, şukuladım , emin – 428

2. Şanlıurfa merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-04-2021 23:21:53

3. Selam herkese bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

4. Çanakkale merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 06-04-2021 00:01:49

5. Adana dan kimler var. Bu denizaltına çok giderdim, ne zaman bu kadar fosseptik oldu? . Selam herkese web siteniz valla dikkat çekici, saolun , banu – 143

6. Uşak dan kimler var. Bu denizaltına çok giderdim, ne zaman bu kadar fosseptik oldu? . Selamlar sayfanız inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 269

7. Slm sayfa harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

8. Van dan kimler var. Bu denizaltına çok giderdim, ne zaman bu kadar fosseptik oldu? . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha hayran edici, şukuladım , banu – 232

9. Bayburt merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, saolun 13-04-2021 01:40:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link