Epstein, DMT makine elfleri, tanrı, uzaylılar ve her türden ilginç şeyler hakkındaki komploları okumak için buraya sadece birkaç ay önce geldim.

Şimdi muhafazakar bir anti vax cehennem çukuruna indirgenmiş durumda.

Bu alt bölümdeki covid aşısına karşı tavır, mantıklı düşünen herkesi çıldırtacak. Burada x, y ve z yaptığını söyleyen insanlar var ve bütün bir ileti dizisini ispat için sorduğunuzda onsu almayacaksınız. İnsanlara, sadece inançlarının kanıtını isteyerek bir anlatı yayınlamam için para aldığımı düşündüm.

Anti Vax yorumları burada rutin olarak artı oy alıyor ve rasyonel bilimsel fikirlere sahip yorumlar olumsuz oylanıyor. Bu denizaltı sürekli olarak, milyarder sınıfının baskısı karşısında kardeşlerinizle ilgilenmekle ilgiliydi, ancak burada insanların hayat kurtaracak bir aşı almayı reddediğini görüyorum ve insanlar bana yaptırmadıklarını söylediler. Sonuç olarak bağışıklık sistemi baskılanmış insanların ölmesi umrumda değil.

İddialarınız için bir tür kanıta sahip olmak için bu alt bölümde bir tür kural ya da sadece bir kültür değişikliği olması gerekiyor, çünkü burası şu anda Dunning Kruger deneklerinden oluşan bir cehennem deliği.

… PulseFH tarafından gönderildi
[comments]

Author

33 Comments

1. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, saolun 15-03-2021 08:45:11

2. Çanakkale merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 15-03-2021 08:45:12

3. Çorum merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız cidden çok güzel, teraziye tıkladım 15-03-2021 08:54:20

4. Bu konu : ” Bu denizaltına ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inan ki iyi, tebrikler , – 142

5. Çanakkale merkezden ben banu. Mrb paylaşımın harbiden iyi, şukuladım 15-03-2021 16:08:17

6. Hatay merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-03-2021 19:22:14

7. Bu konu : ” Bu denizaltına ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 202

8. Aksaray dan kimler var. Bu denizaltına ne oldu? . Mrb bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 313

9. Bu konu : ” Bu denizaltına ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 285

10. Bu konu : ” Bu denizaltına ne oldu? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 245

11. Sinop dan kimler var. Bu denizaltına ne oldu? . Slm web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 49

12. Rize dan kimler var. Bu denizaltına ne oldu? . Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , Emine – 12

13. Bilecik merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-04-2021 10:16:46

14. Van dan kimler var. Bu denizaltına ne oldu? . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 360

15. Bartın dan kimler var. Bu denizaltına ne oldu? . merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, tebrikler , mehmet – 254

16. Bu konu : ” Bu denizaltına ne oldu? ” çok güzel. Selamlar siten süper ötesi çok iyi, teşekkürler , emin – 371

17. Konya dan kimler var. Bu denizaltına ne oldu? . Selamın aleyküm web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 174

18. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

19. Tekirdağ dan kimler var. Bu denizaltına ne oldu? . Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 383

20. Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Bu denizaltına ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, twitter da paylaştım , – 415

22. Adıyaman merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 09-06-2021 15:02:24

23. Muğla merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 15-06-2021 08:35:42

24. Niğde merkezden ben ahmet. Selam sayfan valla iyi, saolun 17-06-2021 18:00:18

25. Selam paylaşımınız cidden iyi, facebookta paylaştım

26. selam arkadaşlar paylaşımınız valla iyi, facebookta paylaştım

27. Kırıkkale merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, facebookta paylaştım 20-07-2021 02:39:07

28. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

29. Bu konu : ” Bu denizaltına ne oldu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 411

30. Bu konu : ” Bu denizaltına ne oldu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 333

31. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Selam web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım 24-07-2021 13:42:48

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link