Dürüstçe soruyorum, neden r / komplo boyunca anti-semitik propaganda yapmak için tekrarlanan bir tema gibi görünüyor? Bu gönderilerden bazıları onu gizlemeye bile çalışmıyor. Hedef kitleleri hain hükümet programları ve yolsuzluk hakkında eğitmekse, o zaman neden bir grup insanı katılımdan uzaklaştıralım?

Author

24 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? . Mrb siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 356

2. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz çok güzel, sağolun , mehmet – 350

3. Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 134

5. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, saolun , doruk – 180

6. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

7. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok iyi, şukuladım , gaye – 51

8. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım

9. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 89

10. Bitlis dan kimler var. Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? . Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 197

11. Adıyaman dan kimler var. Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? . Selam herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 141

12. Aksaray dan kimler var. Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? . Slm sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 406

13. Karabük dan kimler var. Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? . Selam herkese sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 465

14. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 373

15. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, teşekkürler

16. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 456

17. Yozgat dan kimler var. Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? . Merhabalar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, sağolun , gaye – 310

18. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler

19. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , Hasan – 177

20. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 41

21. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. Mrb sayfanız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 320

22. Merhaba web siteniz inanki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. elif yılmaz Reply

Ağrı dan kimler var. Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? . Merhabalar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 288

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link