Dürüstçe soruyorum, neden r / komplo boyunca anti-semitik propaganda yapmak için tekrarlanan bir tema gibi görünüyor? Bu gönderilerden bazıları onu gizlemeye bile çalışmıyor. Hedef kitleleri hain hükümet programları ve yolsuzluk hakkında eğitmekse, o zaman neden bir grup insanı katılımdan uzaklaştıralım?

Author

8 Comments

1. Ardahan dan kimler var. Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? . Mrb siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 356

2. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz çok güzel, sağolun , mehmet – 350

3. Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , memo – 134

5. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha güzel, saolun , doruk – 180

6. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, saolun

7. Bu konu : ” Bu denizaltında neden bu kadar çok Anti-Semitizm var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok iyi, şukuladım , gaye – 51

8. Selamın aleyküm paylaşım inanki hayran edici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link