Aşı karşıtı düşünceye katılıyorum ve kendim de asla covid aşısı almayacağım. Tüm temel aşıları aldım ama covid aşılarını almadım çünkü aşı aceleyle ve gölgeli. HPV aşıları da Japonya, aşının çok fazla yan etkiye neden olduğunu zaten kanıtladı. (Bir zamanlar Japonya’da zorunluydu)

Ama lütfen Flat Earther gibi anti-bilim dalına gitme.

Örneğin, burada sık sık ‘Mikroplar yoktur!’ Gibi aşırı fikirler gördüm.

Ne derseniz deyin, mikroplar, bakteriler veya mikro bir şey, varlar. Bu yüzden yaralarınıza kirli elle dokunmamalısınız. Kolayca deneyebilirsiniz, küçük yaranızı yıkanmamış elinizle kaşırsınız, şişer ve kızarır ve alkol veya başka bir şey sürmezseniz sonunda iltihaplanır. Çocukluğumdan çok sayıda küçük yaralar çektim, mikropların ve bakterilerin var olduğunu biliyorum.

Bu tür bilim karşıtı duygu, ‘normal’ insanları erteledi. Düz Dünyalılar ve Q bizi tam bir aptal gibi gösterdi, beyni olmayan bir grup çılgın adam.

Her zaman kanıt sunmanıza gerek yok, bu özgür düşünme zemini, sadece varsayımsal teoriden bahsetmek kimseye zarar vermez.

Ancak mikrop gibi temel bilime saldırmak istediğinizde, sadece ‘yok!’ Demezsiniz.

Ayrıca birçok insan eski günlerin daha iyi ve daha insancıl olduğunu hayal ediyor gibi görünüyor. Olmaz, orta çağda lordun onayı olmadan balık bile tutamazdın, her toprak ve nehir bazı krallara, lordlara, şövalyelere aitti ve izinsiz başka bir şehre bile taşınamazdın, eski günlerde insanlar lanet yaşadılar sert köle hayatı.

Bundan sonra yeni teknoloji çağına geçeceğiz. Kötü Elitleri durdurabilirsin ama bilim ve teknolojinin gelişimini durduramazsın. Ben şahsen siborgların gelişimini görmek istiyorum (çünkü bu teknoloji yapay organları ve uzuvları olan yaralı insanlara yardım edebilir) ve eğer mümkünse hayatım boyunca uzay yolculuğunu görmek istiyorum.

Komplo teorisi olmak, Amish’e gitmen gerektiği anlamına gelmez. Teknolojiyi seviyorum, çünkü bize daha uzun sağlıklı bir yaşam sağladı, daha eski günlerden farklı olarak 7 milyar nüfusla çiçek açmamızı sağladı.

Author

11 Comments

1. Yalova merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler 13-03-2021 23:41:12

2. Bitlis dan kimler var. Bu denizaltının 18-19. Yüzyıl gibi bilim karşıtı olmasını istemiyorum . Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 178

3. Bu konu : ” Bu denizaltının 18-19. Yüzyıl gibi bilim karşıtı olmasını istemiyorum ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 152

4. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfan inan ki çok iyi, saolun

5. Malatya dan kimler var. Bu denizaltının 18-19. Yüzyıl gibi bilim karşıtı olmasını istemiyorum . Selam web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , ziya – 234

6. Bu konu : ” Bu denizaltının 18-19. Yüzyıl gibi bilim karşıtı olmasını istemiyorum ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 208

7. İstanbul dan kimler var. Bu denizaltının 18-19. Yüzyıl gibi bilim karşıtı olmasını istemiyorum . Selamlar paylaşımınız ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , gaye – 225

8. Tekirdağ merkezden ben ali. Mrb paylaşım süper ötesi güzel, sağolun 02-04-2021 13:54:21

9. Bu konu : ” Bu denizaltının 18-19. Yüzyıl gibi bilim karşıtı olmasını istemiyorum ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki güzel, teraziye tıkladım , memo – 203

10. Düzce dan kimler var. Bu denizaltının 18-19. Yüzyıl gibi bilim karşıtı olmasını istemiyorum . Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 255

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link