Afganistan’dan çekildikten sadece birkaç hafta sonra Haiti’de bir darbe gerçekleşti. ABD sonunda müdahale etmeyi teklif etti ve Haiti başkanının suikastına ilişkin ABD öncülüğünde bir soruşturma başlatıldı.

Bana göre bu kesinlikle “askeri sanayi kompleksi acıktı ve bir şeyler başlattı” kokuyor, zamanlama çok inandırıcı, ABD’nin inanılmaz derecede hızlı bir şekilde yardım sunmasının yanı sıra.

42 Comments

1. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

2. Karabük dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . Selam siteniz yeminle güzel, tebrikler , – 339

3. Tokat merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım 12-07-2021 20:29:04

4. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 337

5. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten valla güzel, saolun , Hasan – 271

6. Bayburt merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 14-07-2021 07:36:36

7. Şanlıurfa merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 14-07-2021 07:36:56

8. Afyon merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 14-07-2021 08:07:55

9. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 132

10. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 281

11. Artvin dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . selamun aleyküm web siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 67

12. Mrb sayfan inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

13. Hatay merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten inanki çok güzel, sağolun 16-07-2021 03:47:01

14. Tunceli dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . merhaba arkadaşlar web siten inanki mükemmel, saolun , – 233

15. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 80

16. elif yılmaz Reply

Bartın merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfanız vallaha billaha mükemmel, tebrikler 20-07-2021 13:18:58

17. Muş dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . selam arkadaşlar siteniz yeminle hoşuma gitti, saolun , Aylin – 314

18. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 194

19. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Gaziantep merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın süper ötesi güzel, şukuladım 29-07-2021 03:46:10

21. Kütahya dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . Mrb sayfa inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 394

22. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki hayran edici, saolun , gaye – 267

23. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. Merhabalar sayfa yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ali – 31

24. Şırnak merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 11-08-2021 22:50:53

25. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . selamun aleyküm paylaşımın valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 13

26. Ordu dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . Selamlar sayfanız inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Hasan – 462

27. selam arkadaşlar web sitesi vallaha mükemmel, teşekkürler

28. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

29. Bitlis merkezden ben mehmet. Selam web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 27-08-2021 07:33:15

30. İzmir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teşekkürler 31-08-2021 19:22:56

31. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 133

32. Düzce dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . Merhaba siteniz inan ki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 313

33. Isparta merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz harbiden güzel, twitter da paylaştım 04-09-2021 03:59:51

34. Kırıkkale dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, teraziye tıkladım , gaye – 200

35. Batman merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım 20-09-2021 02:06:03

36. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ziya – 482

37. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 377

38. Çorum dan kimler var. Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. . Mrb paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 67

39. Bu konu : ” Bu denizaltının etrafında dönen aptal şeylerden kesinlikle tiksiniyorum ama bu konuda beni dinle. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 271

Write A Comment