Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı?

Müttefikler, Almanya’nın Rusya’yı yenmesine ve Japonya’nın Çin’i yenmesine izin verebilir.

Ama velakin. Müttefikler bir Katil Stalin’i desteklediler, tahminlere göre, İkinci Dünya Savaşı başlamadan önce yaklaşık 20 milyon insanı öldürdü. Ayrıca Çin / Japonya savaşı sırasında Japonya’ya yaptırımlar uygulayarak Çin’i desteklediler.

10 yıl sonra Vietnam Savaşı olarak bilinen komünizmin yayılmasını önlemek için bir savaş başladı. Amerika kaybetti ve kazanmak ya da savaşın sonunu görmek istiyormuş gibi görünmedi.

Öyleyse dünya hükümetleri komünizme karşı mı yoksa onu destekliyor mu?

“Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı?” üzerine 21 yorum

1. Konya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-08-2020 19:54:07

2. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-09-2020 02:00:25

3. Kütahya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-10-2020 11:22:14

4. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 20:11:45

5. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 475

Yorum yapın