Müttefikler, Almanya’nın Rusya’yı yenmesine ve Japonya’nın Çin’i yenmesine izin verebilir.

Ama velakin. Müttefikler bir Katil Stalin’i desteklediler, tahminlere göre, İkinci Dünya Savaşı başlamadan önce yaklaşık 20 milyon insanı öldürdü. Ayrıca Çin / Japonya savaşı sırasında Japonya’ya yaptırımlar uygulayarak Çin’i desteklediler.

10 yıl sonra Vietnam Savaşı olarak bilinen komünizmin yayılmasını önlemek için bir savaş başladı. Amerika kaybetti ve kazanmak ya da savaşın sonunu görmek istiyormuş gibi görünmedi.

Öyleyse dünya hükümetleri komünizme karşı mı yoksa onu destekliyor mu?

Author

100 Comments

1. Konya merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 12-08-2020 19:54:07

2. Bursa merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız gerçekten güzel, şukuladım 12-08-2020 22:11:09

3. Selam siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

4. Adıyaman merkezden ben Emine. Slm sayfan inanki güzel, teşekkürler 12-08-2020 22:43:54

5. selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, tebrikler

6. Kocaeli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 16-08-2020 00:14:16

7. Selamlar siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Mrb paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Merhaba paylaşımınız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

10. Selamlar paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

11. Giresun merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-09-2020 02:00:25

12. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

13. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

14. Kars merkezden ben doruk. Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, sağolun 14-09-2020 09:32:56

15. Erzincan merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanki mükemmel, şukuladım 26-09-2020 11:52:01

16. Merhaba sayfa cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

17. Kütahya merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 02-10-2020 11:22:14

18. Malatya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 07-10-2020 20:11:45

19. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ahmet – 475

20. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 235

21. Manisa dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 405

22. Isparta dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 335

23. Düzce merkezden ben banu. selamun aleyküm siten vallaha billaha mükemmel, saolun 01-12-2020 00:50:49

24. Edirne dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 297

25. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

26. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım , gaye – 299

27. Adana merkezden ben doruk. Slm paylaşımınız inanılmaz hayran edici, tebrikler 11-12-2020 12:40:42

28. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 13

29. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 419

30. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , doruk – 285

31. Merhabalar web sitesi valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım

32. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok iyi, saolun , – 72

33. İstanbul dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 473

34. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , banu – 409

35. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 103

36. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım

37. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle iyi, facebookta paylaştım , ziya – 227

38. Slm sayfan süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan inanki iyi, tebrikler 11-01-2021 13:18:27

40. Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, sağolun 11-01-2021 17:47:51

41. Mardin merkezden ben banu. Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 22:01:43

42. Muğla merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-01-2021 00:59:49

43. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 235

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 233

45. Artvin merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 29-01-2021 03:33:19

46. Gürbüz Reply

Selam siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Burdur merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 08-02-2021 03:55:30

48. Selamın aleyküm siteniz yeminle mükemmel, facebookta paylaştım

49. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 13-02-2021 03:06:03

50. Denizli dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler , banu – 280

51. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, tebrikler

52. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Slm web siten yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 433

53. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , ziya – 102

54. Tekirdağ dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Mrb paylaşım yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 176

55. Merhaba herkese sayfa valla güzel, face de paylaştım

56. selamun aleyküm siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

57. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , emin – 421

58. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 424

59. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Merhabalar web siten cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 277

60. Nevşehir dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , memo – 318

61. Mersin merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-03-2021 15:27:51

62. Kayseri merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 28-03-2021 09:09:03

63. Siirt merkezden ben ziya. Selamlar siteniz cidden çok güzel, tebrikler 30-03-2021 18:24:20

64. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siten gerçekten dikkatimi çekti, saolun

65. Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

66. Merhabalar sayfan inan ki mükemmel, face de paylaştım

67. Iğdır merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha güzel, tebrikler 12-04-2021 17:44:07

68. Diyarbakır dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 472

69. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın gerçekten mükemmel, teraziye tıkladım 20-04-2021 01:02:27

70. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 23

71. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Selam herkese sayfa harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 106

72. Hakkari merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok iyi, sağolun 30-04-2021 03:33:03

73. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha iyi, şukuladım , ali – 405

74. Tokat dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım , – 89

75. Uşak dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Mrb sayfa yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 317

76. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, şukuladım , ahmet – 115

77. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

78. Kütahya dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, teşekkürler , banu – 441

79. Yalova merkezden ben memo. Slm web siten inanılmaz iyi, twitter da paylaştım 21-05-2021 11:50:13

80. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Slm web sitesi inanki hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 418

81. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , mehmet – 326

82. Giresun merkezden ben ziya. Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 26-05-2021 02:05:53

83. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 14

84. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 317

85. Slm sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

86. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, teşekkürler , Aylin – 8

87. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

88. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 04-07-2021 02:38:23

89. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 34

90. Isparta dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Selam herkese web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, saolun , ali – 167

91. Bartın merkezden ben emin. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 10-07-2021 03:29:55

92. Iğdır dan kimler var. Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? . Selam herkese siten inanki güzel, saolun , Gürbüz – 180

93. Selam paylaşımınız vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

94. Erzincan merkezden ben ali. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, sağolun 17-07-2021 11:36:46

95. Bu konu : ” Bu Doğru Bir İkinci Dünya Savaşı Müttefikleri Komünizmi Destekledikten Sonra Komünizme Karşı Mücadele Etmek İçin Vietnam Savaşına Başladılar mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 70

96. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 25-07-2021 18:11:31

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link