Bu dünya, bilinçli farkındalığımızı şu yollarla elimizden alıyor:

işleri ciddiye almamıza, geçmişte sıkışıp kalmamıza, duygularımız tarafından yönetilmemize ve eleştirilme korkumuza neden oluyor.

Bilinçli farkındalığımızın bu hayattaki en güçlü araçlarımızdan biri olduğunu bilmiyorsanız. Onun tam kontrolünde olmak, bizi evrenden sonsuz kozmik enerjiyi almaya açıyor.

Az önce sonsuz mu dedi? Evet ve her saniyede varlığımızı, bakış açımızı ve zihinsel durumumuzu değiştirmek için yeni bir fırsat elde ettiğimizi fark ederek bu enerjinin gerçekte nasıl olduğunu görebilirsiniz.

Az önce kozmik enerji mi dedi? Evet yaptım ve enerjik tarafta içinizdeki bu kozmik enerjiyi ilham verici filmler izlemekten, hareketli veya heyecan verici müzik dinlemekten, hevesli hissetmekten, sevdiğiniz birini düşünmekten ve daha fazlasından tüyler ürperdiğinde gözlemleyebilirsiniz.

Bu enerji için Spiritüel titreme, Euphoria, Gönüllü tüylerim diken diken, Ecstasy, Prana, Chi, Qi, Vayus, Aura, Mana, Life force, Pitī, Rapture, Ruah, Eter, Nephesch, Chills, Goosebumps ve daha pek çok isim buldum. Daha.

Bu enerjiden nasıl gerçekten yararlanılacağını öğrenmek istiyorsanız, burada bir Youtube videosu senin için.

Daha az derin bir tarafta, kendinizi şu yollarla açabilirsiniz: Geçmişinizden gelen tüm bagajları bırakarak, Her şeyi çok ciddiye almamak, Kendinizi Duygularınız tarafından yönetilmesine izin vermeyi bırakın (madde üzerinde zihin) Ve kendinizi engellemeyerek başkalarından eleştiri korkusuyla hayatı yaşamak.

Bu şeylerden biri veya hepsi bir araya gelerek, şu andan itibaren sahip olduğunuz tüm gücünüzü, şu andan alacaktır.

“Bu dünya, bilinçli farkındalığımızı şu yollarla elimizden alıyor:” üzerine 13 yorum

1. Şırnak merkezden ben memo. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha dikkatimi çekti, sağolun 07-01-2021 03:18:48

2. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Yalova dan kimler var. Bu dünya, bilinçli farkındalığımızı şu yollarla elimizden alıyor: . Merhaba sayfanız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 301

4. Bu konu : ” Bu dünya, bilinçli farkındalığımızı şu yollarla elimizden alıyor: ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 325

5. Bu konu : ” Bu dünya, bilinçli farkındalığımızı şu yollarla elimizden alıyor: ” çok güzel. Selam herkese web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun , Aylin – 181

6. Iğdır merkezden ben doruk. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 08-01-2021 18:44:04

7. Adana dan kimler var. Bu dünya, bilinçli farkındalığımızı şu yollarla elimizden alıyor: . Slm paylaşımın inanki iyi, face de paylaştım , Aylin – 316

8. Adıyaman merkezden ben ahmet. Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 00:15:29

9. Konya merkezden ben hatice. Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-02-2021 08:33:44

10. Bu konu : ” Bu dünya, bilinçli farkındalığımızı şu yollarla elimizden alıyor: ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 495

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link